وزارت خزانه داری بازده پایین حرکت می کند به عنوان coronavirus نگرانی باقی بماند

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت پتانسیل اقتصادی چین از شیوع کروناویروس.

در 2:30 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.5457% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در اطراف 1.9944%.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گزارش های اضافی 98 مرگ و میر در سراسر کشور با 1,886 موارد جدیدی از کروناویروس. از Feb. 17 کمیسیون وجود دارد گفت: تا به حال شده است در مجموع 72,346 مورد تأیید و 1,868 مرگ و میر.

در روز دوشنبه اپل هشدار داد که انتظار ندارد به دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل کاهش تولید و تضعیف تقاضا ناشی از شیوع کروناویروس.

بزرگترین شرکت در آمریکا گفت که در حالی که همه آیفون خود را شریک ساخت سایت تا به حال بازگشایی آنها “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.”

درآمد هشدار دهنده به نظر می رسد به دندانه تمایلات بازار به سرمایه گذاران بازگشت به تجارت پس از ایالات متحده تعطیلات در روز دوشنبه.

اطلاعات مزایده

در ایالات متحده تولید ایالت نیویورک ارقام برای فوریه و انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) بررسی برای ماه فوریه را هم منتشر خواهد شد در صبح روز تجارت. آخرین ماهانه خزانه بین المللی سرمایه (TIC) منتشر خواهد شد بعد از آن در جلسه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 45 میلیارد دلار در 13 هفته صورتحساب $39 میلیارد دلار در 26 هفته صورتحساب و 40 میلیارد دلار در 21 روز صورتحساب.

در جای دیگر, مینیاپولیس, رئیس فدرال نیل Kashkari ارائه خواهد شد اظهارات در بزرگترین اقتصاد جهان در رویداد در سنت پل در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>