وزارت خزانه داری بازده پایین حرکت می کند به عنوان coronavirus نگرانی معطل

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر در صبح روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران نظارت شیوع کروناویروس و در انتظار یک دسته تازه های اقتصادی.

در 2:15 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.6104% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در اطراف 2.0624%.

بازار تمرکز تا حد زیادی هماهنگ به چین سریع-پخش coronavirus به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی پتانسیل اقتصادی تاثیر گسترش یافته است.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر در سراسر کشور با 5,090 جدید تایید موارد coronavirus. به ارمغان می آورد که این کشور تعداد مرگ و میر به 1,380 با توجه به دولت است.

کمیسیون بهداشت و درمان روز جمعه گفت که 108 مرگ و میر ناشی از آن ملی کل حذف شده بود به دلیل یک خطای آماری در هوبئی استان, کانون global outbreak.

ایالات متحده پیشنهاد کرده است که آن را “ندارد اعتماد به نفس بالا در اطلاعات” بیرون آمدن از جهان و دومین اقتصاد است.

در ایالات متحده میزان خرده فروشی در ماه ژانویه و قیمت واردات در ماه ژانویه را هم منتشر می شود در 8:30 a. m. ET.

تولید صنعتی رقم برای ماه ژانویه استفاده از ظرفیت ماه ژانویه یک مقدماتی تمایلات مصرف کننده در ماه فوریه و موجودی انبارهای تجاری در ماه دسامبر به دنبال خواهد داشت کمی بعد از آن در جلسه.

وجود دارد هیچ مهم وزارت خزانه داری ایالات متحده مزایده های برنامه ریزی شده در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>