وزارت خزانه داری بازده پایین حرکت می کند به عنوان coronavirus نگرانی رشد

در 2:20 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.4915% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در اطراف 1.9352%.

بازار تمرکز تا حد زیادی هماهنگ به پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش داد که 75,465 موارد coronavirus تاييد شده بود با 2,236 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر در سراسر کشور.

در اوایل این هفته صندوق بین المللی پول (IMF) هشدار داد گسترش بیشتر این کشنده آنفولانزا مانند ویروس خواهد تقویت آن اقتصادی جهانی تاثیر به مدت طولانی شیوع به احتمال زیاد به نتیجه “در یک واضح تر و طولانی تر کاهش رشد اقتصادی در چین است.”

کره جنوبی گزارش داد 52 نفر از coronavirus روز جمعه در نظر گرفتن این کشور تلفات به 156. در ضمن ژاپن گزارش اول مرگ و میر از روی ویروس-آمار الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در یوکوهاما از اوایل فوریه.

اطلاعات تغذیه سخنرانی

در ایالات متحده یک فلش خواندن صنم شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه فوریه و شاخص مدیران خرید بخش خدمات برای ماه فوریه را هم منتشر خواهد شد در 9:45 a. m. ET. فروش خانه های موجود در ماه ژانویه منتشر خواهد شد و کمی بعد از آن در جلسه.

شرکت کنندگان در بازار نیز به احتمال زیاد به مانیتور سراسیمگی از سخنرانی از سیاستگذاران در بانک مرکزی ایالات متحده.

رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان, تغذیه فرماندار Lael Brainard تغذیه معاون صندلی ریچارد Clarida آتلانتا رئیس فدرال رافائل Bostic و کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار خواهد همه نظر در بزرگترین اقتصاد جهان در روز جمعه.

وجود دارد هیچ مهم وزارت خزانه داری ایالات متحده مزایده های برنامه ریزی شده در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>