وزارت خزانه داری بازده پایین حرکت می کند و پس از تاریخی قیمت نفت سقوط

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه پس از یک تاریخی قیمت نفت سقوط کرد شرکت کنندگان در بازار در جلسه قبلی.

در 2:45 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 0.6130% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در اطراف 1.2152%.

می آید پس از آمریکا قیمت نفت سقوط به زیر صفر برای اولین بار در سابقه با خام در تاسیسات ذخیره سازی پر کردن به سرعت و به عنوان coronavirus بحران نابسامانی تقاضا است.

خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای ممکن است حل و فصل در منفی $37.63 بشکه در روز دوشنبه بسته شدن در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ. قرارداد است که به پایان می رسد در روز سه شنبه گذشته معامله می شود در $1.36 هر بشکه رسید.

ژوئن قرارداد برای WTI است که بیشتر به طور فعال معامله ایستاده بود در $21.39 در هر بشکه تقریبا 5 درصد است. در ضمن معیار بین المللی نفت خام برنت معامله در $24.86 در هر بشکه پایین 2.74% در روز سه شنبه.

در ایالات متحده Philadelphia Fed غیر تولیدی ارقام برای ماه آوریل منتشر خواهد شد در 8:30 p. m. و با فروش خانه های موجود در ماه مارس به دنبال در 10 a. m. ET.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج حدود 28 میلیارد دلار در 52 هفته اسکناس و دلار به 25 میلیارد دلار در 119 روز صورتحساب در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>