بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ارزیابی پتانسیل اقتصادی چین به سرعت در حال گسترش coronavirus.

در 2:30 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.6282% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.0937%.

همانطور که از شنبه شب ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد که در مجموع 44,653 موارد تاييد شده بود با 1,113 مرگ و میر.

شیوع بیماری است که افراد آلوده در بیش از دو دوجین از کشورها به عنوان یک “بسیار قبر تهدید” به جهان توسط مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز سه شنبه.

که Tedros Adhanom Ghebreyesus نیز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت شناسایی شده بود آنفولانزا مانند ویروس به عنوان COVID-19. این شرکت مخفف تاج ششم برای ویروس و D برای بیماری Tedros گفت.

Stateside رئیس فدرال جروم پاول روز سه شنبه گفت که بانک مرکزی ایالات متحده بود “از نزدیک نظارت” ویروس تاثیر آن بر چین و تاثیر آن می تواند در رشد اقتصادی جهانی.

در ایالات متحده بودجه فدرال برای ماه ژانویه منتشر خواهد شد در 2 p. m. ET. بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر و دالاس رئیس فدرال رابرت کاپلان خواهد هر دو نظر در بزرگترین اقتصاد جهان در رویداد جداگانه در روز چهارشنبه.

در همین حال وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 27 میلیارد دلار در 10 سال یادداشت روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su