وزارت خزانه داری بازده بالاتر حرکت جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز دوشنبه پیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید پیشنهاد بودجه.

در 1:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.5903% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.0524%.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به یک برنامه مالی دوشنبه. او انتظار می رود به کاهش کمک های خارجی و کاهش امنیت اجتماعی-net برنامه برای سال مالی از 2021 ارائه شده است که او دوباره انتخاب شد بعد از این سال.

در عین حال معامله گران همچنان به نظارت بر شیوع کروناویروس. شمار تلفات ناشی از شیوع رسیده است 908 در سرزمین اصلی چین و تعداد تایید عفونت ضربه 40,171 در سراسر کشور است.

کسب و کار هنوز هم که تحت تاثیر شیوع هر چند چین برداشته است برخی از محدودیت در کار و سفر. Airbnb برای مثال به حالت تعلیق در رزرو برای تمام لیست در پکن تا مارس 29.

مقامات چینی برداشته برخی از coronavirus مربوط به محدودیت در کار و سفر و کمک به کسب و کار از سر کار هر چند به طور کلی احساسات هنوز وحشت زده و عصبی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر صعود

اطلاعات مزایده

در ایالات متحده وجود دارد که قابل انتشار داده. با اینحال معامله گران اوراق قرضه خواهد شد و نظارت بر تغذیه فرماندار میشل بومن سخنرانی در 8:15 p. m. و و بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر آدرس در 3:15 p. m. ET.

در همین حال وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج مبلغ 84 میلیارد دلار در 13 و 26-هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>