وزارت خزانه داری بازده مخلوط به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر coronavirus پاسخ

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت مخلوط شد در صبح روز دوشنبه میان متلاطم جلسه با بازده آینده رکورد پایین به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر واکنش جهانی به شیوع کروناویروس.

در حدود 4:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر بود در 1.1093% داشتن غرق شده در زیر 1.09% به پایین ترین سطح خود در اوایل صبح. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و کمی بالاتر بود در 1.6707%.

ارشد مقامات کاخ سفید تلاش کرده اند برای آرام کردن بازار وحشت بیش از پتانسیل این ویروس باعث رکود اقتصادی جهانی که ایالات متحده در گزارش دوم خود را, مرگ در ایالت واشنگتن و یک مورد در شهر نیویورک تایید شد.

پس از مصرف یک تاریخی چکش هفته گذشته بازارهای سهام در سراسر جهان نگاه کنید به تلاش برای تجمع در روز دوشنبه به احتمال زیاد رانده شده توسط امید هماهنگ جهانی سیاست های پولی در پاسخ به کاهش برابر اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع.

نهایی IHS Markit آمریکا PMI (شاخص مدیران خرید) خواندن برای ماه فوریه است که به علت در 9:45 p. m. و قبل از یک میزبان از ISM فوریه تولید اطلاعات در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه به 45 میلیارد دلار از 13-هفته صورتحساب و $39 میلیارد دلار از 26 هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>