بدهی های دولت ایالات متحده قیمت مخلوط شد صبح روز چهارشنبه پس از بازده رکورد پایین که نگرانی جدید شیوع کروناویروس در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

در حدود 4:00 p. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.3237% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد fractionally بالاتر در 1.8043% اما هنوز معلق در هوا در نزدیکی تمام وقت پایین.

10 سال عملکرد کاهش یافت و به پایین ترین رکورد در روز سه شنبه به نگرانی در مورد اقتصاد جهانی تاثیر coronavirus فرستاده سرمایه گذاران در حال اجرا برای ایمنی که توسط داو بدترین دو روز از دست دادن نقطه در تاریخ است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داده است آمریکایی ها برای آماده شدن برای این ویروس وارد stateside, نشان می دهد یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر است.

جدید کروناویروس موارد پدید آمده اند و در سراسر اروپا و اخیرا در سوئیس و اسپانیا در حالی که این ویروس گسترش جنوبی در ایتالیا به این کشور را کشته و 11 با موارد جدید بیش از 320.

کره جنوبی گزارش کرده است 169 مورد جدید از این ویروس در نظر گرفتن مجموع آن به 1,146 با 11 مرگ و میر در حالی که یک سرباز آمریکایی مستقر در این کشور نیز آزمایش مثبت است. تعداد موارد تایید شده در سطح جهان پیشی گرفته اند 80,200 با حداقل 2,704 مرگ و میر.

ژانویه فروش خانه جدید داده است که به علت در ساعت 10 صبح و در حالی که یک حراج به قیمت 41 میلیارد دلار در 5 سال خزانه یادداشت های برنامه ریزی شده برای 1 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de