وزارت خزانه داری بازده مخلوط در میان آزمایشی بازگشت به خطر پس از تاریخی نفت

در حدود 3:35 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود 0.5782% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد fractionally پایین تر در 1.1609%.

سرمایه گذاران رنگی سنتی دارائی های ایمن در روز سه شنبه پس از آمریکا قیمت نفت کاهش یافت زیر صفر برای اولین بار در تاریخ به عنوان coronavirus همه گیر چکش تقاضا است. بازده آغاز شد و چهارشنبه در قلمرو منفی اما تثبیت شده در ساعات اولیه.

بازار سهام به دنبال بازده و قیمت نفت به شدت پایین تر در روز سه شنبه اما آتی صبح روز چهارشنبه با اشاره به تلاش ثبات در بازار باز بعد از دو روز از سقوط در وال استریت.

مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه به اتفاق آرا تصویب قانون برای ارائه تقریبا 500 میلیارد دلار در فدرال برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و تست با تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بیش از 825,000 که از صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مزایده برگزار خواهد شد چهارشنبه 30 میلیارد دلار از 103 روز خزانه و 30 میلیارد دلار از 154 روز صورتحساب.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

– CNBC یون لی و فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>