وزارت خزانه داری بازده مخلوط جلوتر از جدید مدعیان

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت مخلوط شد صبح روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران هضم فرار در هفته به قیمت نفت و در انتظار چهره ها در هفته گذشته تقاضای اولیه برای رفع بیکاری.

در حدود 2:35 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه بود fractionally بالاتر در 0.6235% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری بود و کمی پایین تر در 1.2129%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان مارس 17 به علت در 8:30 p. m. و با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به ارسال بیکاری بالا رفتن سرسام آور.

قبلی هفته 5.245 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری آوردن بحران مجموع به بیش از 22 میلیون تقریبا پاک کردن تمام سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

خشونت نوسانات قیمت نفت را برگزار بازارهای گروگان این هفته به عنوان یک تقاضا به علت سقوط coronavirus و مداوم عرضه بیش از حد نگه داشتن فشار در نفت خام.

مارس فلش Markit شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش نیز به دلیل در 8:25 p. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به $90 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه 70 میلیارد دلار از 8 هفته اسکناس و دلار 17 میلیارد دلار از 5 سال راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>