وزارت خزانه داری بازده پایین جلوتر از بانک فدرال تصمیم

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر در صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران در انتظار فدرال رزرو سیاست های پولی تصمیم گیری در 2 p. m. ET.

در حدود 5:20 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6017% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.1884%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

فدرال رزرو است و نمی رود به هیچ حرکت قابل توجهی در این زمان در اطراف, اما سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی در بی سابقه مجموعه ای از محرک های پولی اقدامات آن را طریقی برای کمک به بازارهای مالی بیش از شش هفته است.

تغذیه صندلی جروم پاول مجازی کنفرانس مطبوعاتی پس از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) نشست خواهد بود از نزدیک تحت نظارت برای سرنخ در مورد چگونه نرخ بهره ماندن نزدیک به صفر به عنوان اقتصاد به دنبال خروج از coronavirus بحران است.

سرمایه گذاران نیز باید یک چشم و نشانه های هر یک قریب الوقوع بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که ایالات متحده را “به زودی” در حال اجرا از 5 میلیون نفر آزمون در روز است. بالاترین روزانه تست های کشور اجرا شده است که تا کنون بود 314,182 در آوریل 22, با توجه به Covid پیگیری پروژه.

ایالات متحده در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد ارقام تعیین شده برای انتشار در 8:30 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد چهارشنبه 25 میلیارد دلار از 119 روز صورتحساب از 25 میلیارد دلار از 273-بعد صورتحساب و 30 میلیارد دلار از 103 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>