وزارت خزانه داری بازده اینچ بالاتر به عنوان سقوط قیمت نفت کاهش مستند درایو احساسات

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه بود fractionally بالاتر در 0.6555% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا کمی در 1.2517%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

کاهش مستند اقدامات در تعدادی از کشورها همراه با پتانسیل آزمایشی بازگشایی برخی از ایالات آمریکا افزایش ضریب اطمینان در وال استریت دوشنبه. اما این تجمع به نظر می رسد مجموعه ای برای دم روز سه شنبه که قیمت نفت همچنان به جست و خیز کردن.

10 سال و 30 سال بازده تا کنون شرکت برگزار شد با وجود قوی مزایده 2 – و 5-سال یادداشت روز شنبه که ارسال بازده در هر دو پایین تر به عنوان سرمایه گذاران آماده به صورت قابل توجهی در تامین مالی محرک اقدامات مورد نیاز برای کاهش این بیماری همه گیر خرید اینترنتی.

قیمت نفت کاهش یافت و از 13 درصد در روز شنبه صبح زود تجارت گسترش روز دوشنبه نزدیک به 25% کاهش در ترس مداوم که ذخیره سازی در سراسر جهان است که به سرعت در حال پر شدن است.

در ایالات متحده مارس کالا تراز تجاری و عمده فروشی موجودی ارقام مقرر در 8:30 p. m. و قبل از فوریه S&P/Case-Shiller صفحه اصلی شاخص قیمت خوانش در 9 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد و سه شنبه برای $55 میلیارد از 43 روز اوراق خزانه 35 میلیارد دلار از 7 سال یادداشت و 22 میلیارد دلار از 2 سال FRNs (شناور نرخ یادداشت).

– CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>