بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز جمعه پس از آخرین داده ها نشان داد که 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در شش هفته.

در حدود 3:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین بود در 0.6007% داشتن کاهش یافته است به طور خلاصه در زیر 0.6% روز پنج شنبه پس از انتشار در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری در آمار و ارقام. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در 1.2446%.

برای اولین بار براده برای بیمه بیکاری آمار 3.84 میلیون در هفته گذشته دوباره بیش از انتظارات بازار آوردن چوب خط حساب کردن از coronavirus همه گیر در زمان برگزاری به 30.0 میلیون. از بیکاری تلفات در حال حاضر حساب برای 18.4 درصد از این کشور در سن کار جمعیت.

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است 7.5% در ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن در حالی که درآمد شخصی کاهش 2 درصد بیش از ماه داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه.

خطر کردن احساسات نیز رانده شده توسط یک تهدید از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز پنج شنبه به اعمال تلافی جویانه تعرفه ها در چین بیش از coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که مدتها در انتظار موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده توسط دو اقتصاد بزرگ در ماه ژانویه بود که در حال حاضر از اهمیت ثانویه است.

نیمی از ایالات آمریکا در حال حاضر جعل جلوتر با استراتژی های خود را برای کاهش محدودیت در رستوران, خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر توقیف از بحران با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان بیش از یک کمبود در مقیاس گسترده ای ویروس تست و تدابیر دیگر.

داده های اقتصادی نیز خواهد شد در تمرکز در جمعه مارس را متعلق به Markit و ISM manufacturing PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش مجموعه برای انتشار در 9:45 p. m. و و 10 a. m. ET بود.

وجود دارد هیچ خزانه مزایده برای جمعه برنامه ریزی شده.

– CNBC یون Li کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de