عملکرد وزارت خزانه داری سقوط با معامله گران محتاط بالقوه coronavirus درمان

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کاهش یافت و در صبح روز جمعه به عنوان معامله گران نگاه به آینده به تازه اقتصادی و هضم یک گزارش که شک و تردید بیش از یک ممکن است coronavirus درمان است.

در حدود 2:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 0.5945% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در 1.1718%.

ریسک پذیری در زمان ضربه اواخر روز یکشنبه در گزارش فایننشال تایمز با استناد به اسناد و مدارک به طور تصادفی منتشر شده که گفت که مواد مخدر remdesivir از جلعاد تا به حال موفق به بهبود بيماران شرایط.

جلعاد به ذکر است که مطالعه “فسخ اولیه با توجه به پایین ثبت نام” ترک آن را “underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری. به این ترتیب مطالعه نتایج مجمل.”

در ایالات متحده روز شنبه معامله گران خواهد شد و به دنبال کالاهای بادوام ارقام در 8:30 p. m. و و نهایی آوریل شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در 10 a. m. ET.

در روز پنج شنبه داده های جدید نشان داد که بیکاری ادعا براده ادامه داد: در طول تاریخ بی سابقه سرعت در هفته گذشته با 4.4 میلیون ثبت نام جدید برای بیمه بیکاری.

در جای دیگر امریکن اکسپرس و نسخه خواهد بود دو شرکت گزارش سود در صبح روز جمعه.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>