عملکرد وزارت خزانه داری سقوط جلوتر از مدعیان اطلاعات

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز پنجشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه به آینده با بیم و هراس به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده داده در میان گسترده coronavirus مستندات.

در حدود 3:00 p. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر بود در 0.8049%. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز در 1.3689%.

دو روز خطر دارایی تجمع گاز زد در روز چهارشنبه و آتی سهام با اشاره به باز شدن ضرر و زیان در روز پنج شنبه با ملی مدعیان اولیه بیکاری داده شد انتظار می رود برای نشان دادن قابل توجهی سنبله با توجه به کسب و کار سراسر کشور تعطیل.

سنا تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک مالی چهارشنبه شب در تلاش برای تقویت اقتصاد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش بیش از 69,000 موارد تأیید شده در ایالات متحده و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیار می ترسید مدعیان ارقام مقرر در 8:30 a. m. ET همراه با سه ماهه چهارم رشد تولید ناخالص هزینه های مصارف شخصی (personal consumption expenditure) مربوط به تورم و سود شرکت و فوریه کالا تجارت تعادل و موجودی انبارهای عمده فروشی اعداد.

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به 60 میلیارد دلار از 4 هفته به خزانه اسکناس 50 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب و 32 میلیارد دلار از 7 سال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>