وزارت خزانه داری بازده لبه پایین تر به عنوان ما coronavirus موارد عبور از 1000

در حدود 3:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین بود در 0.6441 درصد صعود کردن پایین ترین سطح خود در روز سه شنبه. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در 1.1171%.

سهام بسیج در روز سه شنبه, دوره نقاهت بعد از وال استریت بدترین روز فروش پس از بحران مالی 2008 در دوشنبه اما CNBC گزارش داد که کاخ سفید است که به دور از آماده به رول خاص اقتصادی پیشنهاد به سرعت در حال افزایش شیوع کروناویروس.

یک مقام کاخ سفید گفت: CNBC جمعه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تن به تن 0% حقوق و دستمزد نرخ مالیات برای کارفرمایان و کارکنان برای بقیه سال, در بالای یک دلار 8.3 میلیارد دلار در هزینه های بسته های امضا شده در هفته گذشته.

اما هیچ بسته محرک اقتصادی به نظر می رسد آینده از واشنگتن و شاخص معاملات آتی با اشاره به یکی دیگر از تیز باز از دست دادن صبح روز چهارشنبه به عنوان مواردی از این ویروس در ایالات متحده پیشی گرفته 1,000 خوانده شده را علامت.

ایالات متحده نرخ تورم در ماه فوریه به علت در 8:30 p. m. و قبل از اینکه ایالات متحده در بیانیه بودجه ماهانه در 2 p. m. ET.

حراج برگزار خواهد شد در 1 p. m. و برای 24 میلیارد دلار از 10 سال خزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>