وزارت خزانه داری بازده لبه پایین تر به عنوان سرمایه گذاران وزن coronavirus گسترش و محرک

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی بالاتر صبح روز جمعه پس از ثبت نرخ بیکاری باعث امید بیشتر محرک در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حدود 3:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر بود در 0.7948% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3705%.

نرخ را برگزار نسبتا ثابت با وجود شکستن رکورد سطح بیکاری اعداد خارج از ایالات متحده در روز پنج شنبه با 3.28 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری.

پس از مجلس سنا گذشت تاریخی 2 تریلیون دلار بسته امداد سرمایه گذاران ممکن است به امید اقدامات تسهیلی بیشتر به عنوان کامل اقتصادی و عواقب این بیماری همه گیر تبدیل شده و روشن است.

ایالات متحده در حال حاضر اکثر موارد تایید شده از coronavirus در رابطه با 85,991 که از صبح روز جمعه در نتیجه 1,296 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده درآمد شخصی و صرف آمار و ارقام ماه فوریه به علت در 8:30 p. m. و در روز جمعه همراه با یک میزبان از هزینه های مصارف شخصی (personal consumption expenditure) تورم خوانش.

وجود دارد هیچ خزانه مزایده برای جمعه برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>