وزارت خزانه داری بازده لبه پایین تر به عنوان coronavirus بازیابی امید کاهش

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر تلاش برای کاهش بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در حدود 2:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر بود در 0.7088% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و لبه پایین به 1.3026%.

تمرکز سرمایه گذار باقی می ماند هماهنگ به سیگنال های پایان دادن به شیوع این بیماری و متعاقب آن بهبود بازار منجر به فرار برخی از معاملات در وال استریت. با وجود آن بدترین روز برای مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد, فرماندار نیویورک اندرو کومو روز سه شنبه گفت که این کشور در سخت ترین آمار دولت بود شاهد یک رکود جدید در بیمارستان پذیرش.

روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای گرفتن “هر جنبه ای” از همه گیر اشتباه و تهدید به خروج بودجه از خبرنگاران است.

در ضمن تهمت دفاع از خود را در هفته صرف علنا کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus حتی پس از آن وارد در آمریکا با وجود هشدار دادند از جهانی بهداشت مقامات و خود تجارت مشاور با توصیف خود را به عنوان یک “،”

آمریکا تایید کرده بود 399,886 موارد که از صبح روز چهارشنبه و 12,907 آمریکایی ها از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

روز چهارشنبه بعد از ظهر کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) منتشر در آن جلسه از نشست ماه مارس آشکار مذاکرات صورت گرفت که پس از فدرال رزرو در زمان اضطراری تصمیم به کاهش نرخ بهره به صفر برای اولین بار از زمان بحران مالی است.

مزایده برگزار خواهد شد شنبه برای $40 میلیارد دلار از 103 روز اوراق خزانه 45 میلیارد دلار از 40 روز صورتحساب و 40 میلیارد دلار از 154 روز صورتحساب همراه با $17 میلیارد از 30 سال اوراق قرضه خزانه داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>