وزارت خزانه داری بازده لبه پایین جلوتر از بانک فدرال تصمیم

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی بالاتر صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت گسترش coronavirus و نگاه به آینده به یک نرخ بهره توسط فدرال رزرو است.

در 2 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.6355% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در اطراف 2.0872%. در روز سه شنبه به مدت سه ماه لایحه خزانه داری به طور خلاصه معکوس با 10-خزانه توجه داشته باشید برای اولین بار از اکتبر.

مقامات چینی تایید کرد که مرگ و میر افزایش یافته است به 132 و تعداد کل موارد رسیده 5,974. سرمایه گذاران جهانی نشان داده اند که نگرانی ها در مورد تاثیر این ویروس در اقتصاد به طور کلی. کاخ سفید نیز گفت: شرکت های هواپیمایی است که با توجه به تعلیق همه پروازهای چین به آمریکا

سرمایه گذاران خواهد شد نظارت فدرال رزرو در اولین نشست از این دهه است. این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) برگزار محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 1.5-1.75% در ماه دسامبر پس از سه روز متوالی کاهش نرخ. آخرین آن اعلام شده است با توجه در 2 p. m. ET, به دنبال اظهارات رئیس بانک فدرال جروم پاول در 2:30 p. m. ET.

در داده ها وجود دارد خواهد بود پیشرفته-شاخص های اقتصادی-8:30 a. m. ET و فروش قولنامه ای مسکن در 10 a. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر