وزارت خزانه داری بازده لبه بالاتر که نگاه بازارها به ثبات تاریخی پس از فروش

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران متوقف نفس پس بزرگترین وال استریت فروش پس از “جمعه سیاه” در سال 1987 است.

در حدود 4:20 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در 0.9506% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.8416%.

بازده رز در روز پنج شنبه حتی به عنوان ترس بیش از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال بازارهای جهانی سهام سقوط که دیدم داو شیرجه رفتن بیش از 2.300 امتیاز.

فدرال رزرو روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به پمپ کردن به 1.5 تریلیون دلار به سیستم مالی در یک پیشنهاد برای مبارزه با پتانسیل های یخ ناشی از ویروس است.

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 128,000 مردم در سراسر جهان با 4,720 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده 1,663 موارد تایید شده اند با 40 مرگ و میر و بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت: یک خانه نظارت جلسه در روز پنج شنبه که آمریکا تست سیستم “شکست.”

در داده ها جلو, واردات و صادرات, قیمت ها در ماه فوریه به علت در 8:30 p. m. و و خزانه داری مزایده در حال برنامه ریزی برای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>