وزارت خزانه داری بازده صعود از پایین ترین سطح به عنوان سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در دوشنبه خطر فروش

بدهی های دولت ایالات متحده کاهش قیمت صبح روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران به ظاهر نگاه به سرمایه گذاری در روز دوشنبه در سراسر جهان بازار سهام فروش در بازگشت از coronavirus نگرانی.

در حدود 2:20 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بود تا در 1.3989% داشتن آمار پایین ترین آن روزانه سطح خود در بیش از سه سال در روز دوشنبه. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و آمد پایین تمام وقت به افزایش 1.8621%.

افزایش شدید موارد جدید کروناویروس در ایتالیا و کره جنوبی و خاورمیانه موجب ترس از همه گیر جهانی است که آهسته اقتصاد جهانی ارسال سرمایه گذاران در حال اجرا برای پوشش در روز دوشنبه.

هر دو شاخص Dow و S&P 500 دچار بدترین روز تنها ضرر و زیان برای دو سال و پاک از سال 2020 سود در یک جلسه و اما آینده نشان می دهد که سرمایه گذاران به دنبال خرید این شیب صبح روز سه شنبه.

بازار باقی می ماند هماهنگ به کروناویروس تحولات با کره جنوبی در حال حاضر گزارش 60 مورد جدید به این کشور در مجموع به 893 آلوده در حالی که چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش 508 جدید مورد تأیید و 71 جدید مرگ و میر و از دوشنبه شب.

معامله گران نیز یک چشم در Redbook داده ها در 8:55 p. m. و و S&P/Case-Shiller قیمت خانه آمار و ارقام در ماه دسامبر انتظار می رود در 9 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد برای $26 میلیارد دلار در 52 هفته خزانه و 40 میلیارد دلار در سال 2-یادداشت ها در 11:30 صبح و 1 p. m. ET بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>