خزانه صرف ریخت و پاش را حفظ خواهد کرد اقتصاد خاموش صخره-edge – اما بزرگتر پرسش باقی می ماند

قبل از توجه به جزئیات از آنچه که ما شنیده ایم در مورد امروز آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ما هنوز هم تنها در وسط یک حماسه اقتصادی.

خزانه می خواهد ما را به فکر کردن در مورد امروز بیانیه به عنوان دو بخش از سه بخش درام.

بخشی یکی از اقدامات اضطراری اعلام کرد در زمان مستند: بودجه کردند طرح ضمانت وام و کمک های مالی به کسب و کار و غیره.

اما در حال حاضر این مستند در حال کاسته وقت آن است برای بخش دوم: مجموعه ای از اقدامات برای اطمینان حاصل شود که اقتصاد بریتانیا نمی کند به سادگی رها کردن صخره لبه به تمام کسانی که سخاوتمندانه اقدامات برداشته شده است.

بنابراین وجود یک طرح پاداش برای کسب و کار به incentivise حفظ کارکنان.

این قرض برخی از ایده از برخی از طرح های مشابه دیده ایم در جای دیگر در سراسر جهان: شرکت های 1000 پوند پرداخت اگر آنها را به کارکنان از کردند به جای برش آنها.

اقتصاددانان می گویند این ممکن است کمک به کاهش اشتغال حاشیه ای اما برای بسیاری از شرکت هایی که مدل کسب و کار نابود شده است توسط ویروس و پس از آن اقدامات آن ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از افزونگی و حتی بسته شدن.

بیشتر از کسب و کار

وجود دارد “kickstart طرح” به منظور تشویق شرکت ها به کارورزان و کارآموزان. این به نظر می رسد بسیاری مانند شغل آینده صندوق ایجاد شده توسط دولت حزب کارگر در پی بحران مالی – و بسیاری از اقتصاددانان می گویند از آن ساخته شده تفاوت قابل توجه به بیکاری جوانان. وجود دارد بیشتر پول بیش از حد برای دوره های کارآموزی و آموزش.

سپس یک منوی جالب طراحی شده برای کمک به در زده, رستوران ها, هتل ها و رستوران ها در بخش.

مهم ترین (و هزینه) موقت مالیات بر ارزش افزوده برش برای این بخش با مالیات کاهش می یابد از 20 درصد به 5 درصد به طور موقت تا ماه ژانویه است. این قرض از یک شبیه برنامه های اجرا شده در آلمان است و یک کتاب درسی پاسخ به این نوع از بحران.

Upper Crust logo job cuts - closed shop
هزاران نفر از خیابان بالا شغل axed

کاهش مالیات و یکی از دو چیز اتفاق می افتد: یا صورتحساب خواهد شد و مصرف کنندگان را بیشتر و یا رستوران ها و سایر موسسات را با استفاده از مالیات بر ارزش افزوده برش برای بازسازی حاشیه های خود را. احتمال کمی از هر دو (هر چند جراحی خود را برای مقدار زیادی از داستان در مورد ناراحتی مشتریان به عنوان هزینه یک همبرگر نتواند به سقوط 15٪).

خوردن را برای کمک به تخفیف یک نوع از کوپن طرح قطع خواهد شد 50 ٪ تخفیف یک رستوران لایحه تا حداکثر تخفیف از 10 پوند در هر سر.

به عنوان صدراعظم گفت: امروز هیچ چیز مثل این سعی شده است در انگلستان. چرا ؟ عمدتا به این دلیل که وزارت خزانه داری در طول تاریخ نوشته شده است از جمله طرح های به عنوان یک بیت بی معنی استدلال که آنها در واقع نمی استوک تقاضا بود که در حال حاضر وجود دارد.

england pub - English residents visited pubs, hairdressers and theme parks for the first time in months as lockdown measures were lifted.
بارها و آرایشگری بازگشایی در انگلستان

هنوز هم: نگاهی به چاپ کوچک و شما می توانید ببینید که برای تمام کلمات بزرگ وزارت خزانه داری تضمین کرده است این طرح است که در واقع کاملا بی اهمیت – حداقل از نظر مالی خالص اعداد. بنابراین در حالی که مثلا موقت مالیات بر ارزش افزوده کاهش هزینه £4.1 میلیارد دلار کوپن طرح را صرف هزینه یک و نیم میلیارد پوند است.

بخش نهایی اره منبت کاری اره مویی پازل تمبر – موقت تعطیلات از مالیات برای هر کسی که خرید یک خانه برای کمتر از £500,000 بین در حال حاضر و در مارس آینده.

برش نیز به معنی پایین تمبر اسکناس برای هر کسی که خرید یک ملک از آنجایی که آنها مجبور به پرداخت مالیات در اولین £500k از ارزش خانه است. به کاهش مالیات (£3.8 میلیارد دلار در مجموع) و آن را در واقع باید فشار تا معاملات مسکن در ماه های آینده.

چه کمتر روشن است که چگونه به خوبی آن را متناسب با صدراعظم را گسترده تر چشم انداز: برنامه ریزی برای شغل.

Paul Krugman
کروگمن: استراحت کنید و نگران نباشید در مورد بدهی

یک تمبر برش را به خوبی ممکن است با کمک برخی از مشاغل در بخش اموال, اما به نظر می رسد کمی بیشتر شبیه به یک bung برای طبقه متوسط صاحبخانه که در مورد به فروش خانه های خود را (بله بر خلاف آنچه شما ممکن است فکر در عمل منافع حاصل از این مالیات کاهش تمایل به لذت می برد توسط فروشندگان صفحه اصلی به جای خریداران خانه).

اما در حال حاضر یک گام به عقب و به خاطر سیاست است. شماره 10 شده است هل دادن یک تمبر برش تا کنون از اوایل روز از این دولت (در واقع این اقدام به تحت فشار سابق صدراعظم ساجد جاوید به یک) بنابراین آن را به خوبی ممکن است که این یک منطقه که در آن تعداد 10 برنده شد و خزانه به اذعان یک سیاست است.

در هر صورت این باید کمک به حمایت از بازار مسکن در ماه های آینده. این که آیا آن مورد حمایت یکی دیگر از سوال است.

آن اضافه کنید و شما در حال صحبت کردن در مورد یک بسته به ارزش حدود £30bn که در دور روز قبل از COVID-19 می در نظر گرفته شده است فیلمهای بودجه. این زمان در اطراف آن ارائه شده در مجلس بیانیه ای که حتی لازم نیست که همه معمول فایل پیوست (مانند دفتر بودجه مسئولیت پیش بینی و costings).

در حال حاضر در عمل به آن ممکن است در نهایت هزینه قابل توجهی کمتر از هزینه این کار احتباس جایزه است فقط “تا” £9.4 میلیارد دلار رسیده و تقریبا قطعا بسیار کمتر از یک فرض بسیاری از کسانی که furloughed شغل نیست ،

هنوز هم به یاد داشته باشید: این تنها بخشی دو. بخش سوم خواهد آمد در پاییز: بودجه و هزینه های نقد و بررسی آن شروع خواهد شد برای پاسخ به این chewier سوال: آیا تغییرات دائمی ما نیاز به اقتصاد (به عنوان مخالف به طور موقت مسائل امروز) به تجهیز آن برای زندگی پس از COVID? و chewier هنوز, چگونه ما برای آن پرداخت ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>