سابق بارگذاری فن آوری مدیر عامل و بنیانگذار شرکت تراویس Kalanick پیاده روی در کف بازار بورس نیویورک در طول این شرکت IPO مارس 10 2019.

اندرو کلی | ایسنا

Uber سابق مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick رفت و در فروش ولگردی و قانونی شکنی در اواخر سال گذشته آزادسازی تقریبا تمام سهام خود را در سوار-نقطه شرکت بین ماه های نوامبر و دسامبر. در انجام این کار او در سمت چپ بیش از 1 میلیارد دلار در جدول.

Uber سهام به اندازه 10 درصد در گسترش تجارت در روز پنج شنبه بیش از 40 دلار پس از شرکت در گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم نتایج و گفت: این امر در رسیدن به EBITDA سودآوری جلوتر از برنامه.

داستان روشنتر فروتنی برای Uber که تلاش سال گذشته پس از آن بازار اولین بار در ماه مه به عنوان سرمایه گذاران سوال که آیا نقدی-سوزاندن کسب و کار خواهد بود قادر به ابتدا راه خود را به سود. پس از آن IPO عرضه در 45 دلار سهام غرق شد تا به عنوان کم $25.99 در اواسط نوامبر. در آن بعد از ساعات اوج در روز پنج شنبه آن را تا 56 درصد از آن پایین ،

تا به حال Kalanick برگزار شد بر روی سهام خود را, آنها می توان به ارزش $1.2 میلیارد دلار امروز بیشتر از آنها بودند که او واگذار. Kalanick سمت چپ بارگذاری هیئت مدیره در دسامبر. 24 به “تمرکز بر روی کسب و کار جدید و بشردوستانه تلاش” این شرکت گفت: او فقط به عنوان تخلیه گذشته از سهام خود را. آخرین سرمایه گذاری CloudKitchens اجاره فضا به رستوران برای تحویل مبتنی بر کسب و کار.

Kalanick سرنگون شد به عنوان Uber مدیر عامل شرکت در سال 2017 پس از مناجات نگرانی پدید آمده در اطراف شرکت فرهنگ و محیط کار و درمان آن از رانندگان و موتورسواران است. دارا Khosrowshahi, سابق, Expedia مدیر عامل شرکت که موفق Kalanick گفت: در ماه دسامبر بود که او “بسیار سپاسگزار برای تراویس’ چشم انداز و سرسختی در حالی که ساختمان بارگذاری.”

Kalanick شروع به فروش سهام در ماه نوامبر پس از ارسال-IPO مشمول دوره منقضی شده, آزادسازی 20 درصد از سهام خود را در Nov. 6 در $26.99 یک سهم با توجه به براده. بیش از هفته آینده او به فروش می رسد بقیه در قیمت های مختلف از $26.63 به $30.47.

در مجموع Kalanick مشبک حدود 2.8 میلیارد دلار از سهام خود را خرید و فروش.

دیده بان: بارگذاری را ridesharing کسب و کار آن گوهر تاج برای آینده قابل پیش بینی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im