مسافران به تایلند در حال گرفتن پیام های مخلوط محدودیت در میان coronavirus

یک کارگر كشتن هوآ Lamphong ایستگاه راه آهن برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Adisorn Chabsungnoen | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

به عنوان تایلند کار می کند برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید است که در حال حاضر آلوده بیش از 90 ، 000 در سراسر جهان مقامات ارسال پیام های متناقض در مورد محدودیت برای مسافران است.

در روز سه شنبه تایلند عمومی وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در Facebook پست که همه بازدید کنندگان از “در معرض خطر در مناطق” مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه خود را برای 14 روز با توجه به بانکوک پست گزارش. این پست بود که به سرعت حذف شد “بدون توضیح” گزارش ذکر شده در سنگاپور و ژاپن و چین و کره جنوبی.

یک روز بعد از سنگاپور شعبه از سازمان گردشگری تایلند گفت: در Facebook پست است که آن را “نه دریافت هر گونه رسمی دولت اعلام قرنطینه/محدودیت برای بازدید کنندگان از سنگاپور سفر به تایلند.” این آژانس همچنین گفت: در یک جداگانه انتشار on Mar. 3 که “تایلند را توصیه نمی کند هر سفر و یا محدودیت های تجاری علیه چین و یا دیگر مناطق آسیب دیده.”

سیگنال مخلوط می آیند به عنوان coronavirus بازدید تایلند, گردشگری, بخش, که حساب برای بخش قابل توجهی از اقتصاد کشور.

تایلند گزارش شده 4 مورد جدید از coronavirus در پنجشنبه آوردن مجموع به 47 مورد از آغاز سال گزارش رویترز به نقل از مدیر کل تایلند گروه کنترل بیماری است. یکی مرگ و میر از این بیماری ثبت شده است.

یک سخنگوی سلطنتی تایلند سفارت در سنگاپور قبلا گفته CNBC که مسافران پس از رسیدن از سنگاپور “نیاز نیست که برای رفتن به قرنطینه اگر آنها سالم هستند.”

Charnvirakul قبلا پیشنهاد لغو ویزا در بدو ورود برای مسافران چینی که مخالف با وزیر گردشگری و بخش خصوصی با توجه به بانکوک پست.

گردشگری اهمیت به تایلند

بخش گردشگری حساب برای بخش قابل توجهی از اقتصاد کشور.

در یک یادداشت به تاریخ Feb. 17 تحلیلگران در Fitch راه حل گفت: گردشگری رسید “حساب 13-14 ٪ از تایلند
اقتصاد و بخش را فراهم می کند در اطراف یک-در-شش شغل است.”

Fitch در کاهش آن سال 2020 واقعی تولید ناخالص داخلی پیش بینی تایلند از 3.0% 2.0% برجسته “اقتصاد تایلند به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین در منطقه آسیا به تاثیر از coronavirus.”

به گفته تحلیلگران شیوع شمار “چالش های قابل توجهی” برای تایلند به خصوص حرکت مانند دولت چین به منظور تعلیق تور بین المللی فروش و محدودیت های مسافرتی در چند استان.

“گردشگران چینی را تشکیل می دهند 27.6 درصد از گردشگران بین المللی به تایلند شده اند و یک منبع کلیدی از رشد این بخش در سال های اخیر به عنوان بات تایلند قدرت و کاهش بهره از اروپا را مطرح کرد چالش های” فیچ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>