حمل و نقل برای لندن نشان می دهد برنامه ای برای ضد عفونی کردن لوله ها و شبکه

حمل و نقل برای لندن پرده برداری کرده است برنامه های خود را برای مقابله با پاکیزگی در مترو لندن به عنوان تعدادی از موارد از coronavirus در انگلستان را افزایش می دهد.

اپراتور گفت که در حال حاضر با استفاده از “مواد اضافی” است که کشتن ویروس ها و باکتری ها در تماس به منظور کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در حال گسترش است.

این شامل استفاده از ضد ویروسی مایع در حال حاضر در بیمارستان – برای تمیز کردن ایستگاه و قطار.

A woman is seen wiping the handlebars at a tube station on the London Underground
تصویر: کلید مبادلات خواهد بود تمیز و مرتب تر از حد معمول از جمله در طول روز

“افزایش مواد ضد عفونی کننده” خواهد بود مورد استفاده در انبار و رانندگان تاکسی در حالی که قطب ها و درب ها در اتوبوس می شود پاک خواهد شد با “قوی ضد عفونی کننده” در هر روز است.

کلید مبادلات خواهد بود تمیز و مرتب تر از حد معمول از جمله در طول روز.

جدید تمیز کردن عامل است که می تواند ضد ویروسی حفاظت تا 30 روز نیز در حال آزمایش توسط TfL. باید آن را موفق در مقابله با COVID-19آن خواهد شد نورد در سراسر شبکه در دو هفته.

قبل از اقدامات جدید اتوبوس که جاروب در پایان از خدمات و “غالبا لمس نقاط” مانند قطب و درب تمیز شد هر چهار یا پنج روز و یا هر روز اگر آنها شدند به گفته یک سخنگوی TfL.

بیشتر از انگلستان

لوله قطار صندلی بود خشک و تمیز هر پنج سال علاوه بر تمیز کردن روزانه مانند مکرر لمس نقاط در حال پاک کردن.

رانندگان تاکسی به طور کلی وظیفه تمیز کردن اتومبیل خود, او اضافه شده است.

حدود پنج میلیون نفر سفر هر روز ساخته شده در زیر زمین و شش میلیون سفر در پایتخت اتوبوس.

وجود دارد 19,000 اتوبوس متوقف می شود و 270 ایستگاه های لوله در لندن است.

Mayor of London Sadiq Khan during a visit to London Bridge station to see the enhanced cleaning procedures Transport for London (TfL) have introduced across the network
تصویر: شهردار لندن صادق خان در سفر خود به لندن ایستگاه پل به افزایش تمیز کردن روش حمل و نقل لندن (TfL) معرفی شده اند در سراسر شبکه

شهردار لندن صادق خان ملاقات TfL کارگران در روز سه شنبه به تمیز کردن در عمل است.

او گفت: “همراه با trialling جدید طولانی مدت, تمیز کردن مایع [اقدامات] کمک خواهد کرد که کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در حال گسترش است. من می خواهم به اطمینان لندن و بازدید کنندگان که مشاوره از کارشناسان این است که برای ادامه زندگی روزمره ما به صورت عادی از جمله با استفاده از حمل و نقل عمومی.”

TfL شروع نورد پیشرفته ضد ویروسی مایع در لوله قطار و ایستگاه های روز جمعه هفته گذشته است.

بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرده است که در حال حاضر وجود دارد هیچ نگرانی های خاص در مورد استفاده از حمل و نقل عمومی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

لیلی Matson مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست در TfL گفت: “لندن سیستم حمل و نقل عمومی یکی از تمیزترین در جهان است. اگر مردم مریض هستند, آنها توصیه برای سفر, بنابراین به عنوان نه به انتقال بیماری به دیگران.

“ما می خواهیم به لندن و کارکنان ما صلح از ذهن است که ایمنی خود را اولویت ما است به همین دلیل است که ما باید پیشرفته ما در حال حاضر دقیق تمیز کردن رژیم است.

“بسیاری از ما تمیز می رود در زمانی که ایستگاه های بسته و یا قطار از خدمات پس به ارائه اضافی اطمینان تیم خواهد شد تمیز کردن مناطق که اغلب لمس در طول روز علاوه بر افزایش تمیز کردن رژیم که همه اتوبوس پارکینگ خواهد بود به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>