شهرهای مستند ایتالیا نژادها شامل افزایش coronavirus موارد

حدود یک دوجین از شهرهای ایتالیا در مستند به عنوان مسابقات کشور شامل بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا پس از افزایش موارد است.

مقامات در مناطق شمالی لومباردی و ونتو دستور داده اند که مدارس و دانشگاه ها به مدت حداقل یک هفته در حالی که موزه و سینما بسته شده اند و دو روز گذشته از کارناوال ونیز به نام خاموش.

می آید پس از تعدادی از افراد آلوده با COVID-19بیماری ناشی از کروناویروسدر ایتالیا شروع به پریدن کرد به شدت به بالای 130. سه نفر فوت کرده اند در این کشور از ویروس در 48 ساعت گذشته است.

People queue at a supermarket outside the town of Casalpusterlengo, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak in northern Italy, February 23, 2020. REUTERS/Guglielmo Mangiapane
تصویر: مردم صف در یک سوپرمارکت در نزدیکی کسلپوسترلنگو که بسته شده است در پی شیوع
A person wearing a face mask rides a bicycle in the town of Codogno, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak in northern Italy, February 23, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo
تصویر: شهر کدگنو بسته شده توسط دولت ایتالیا

اول مرگ و میر بود 78 ساله سابق شرکت ساخت و ساز مالک که در پادوا در منطقه ونتو, جایی که او پذیرفته شده بود همراه با فرد دیگری که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

دوم بیمار – 77-سال – درگذشت ساعت بعد در لومباردی در حالی که زن دیگری با این ویروس در این منطقه در روز یکشنبه درگذشت.

منطقه ای فرماندار ونتو, لوکا Zaia گفت که او تا به حال در برخورد با حوادث مختلف طبیعی در طول زندگی حرفه ای خود از جمله سیل و زلزله و اما “این کاملا بدترین مشکل است که ونتو مواجه است”.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو با ترکیب جمعیتی حدود 50000 نفر را به طور موثر قرار داده شده تحت قرنطینه.

بیشتر از Covid-19

ساکنان شده اند خواست در خانه بمانند و اجازه خاص مورد نیاز است را وارد کنید و یا ترک مناطق تعیین شده.

چهار سری مسابقات فوتبال شده اند به تعویق افتاد, در پی شیوع ویروس در حالی که زنان شش کشور بازی بین ایتالیا و اسکاتلند لغو شده است.

A man stands outside the San Siro stadium after the Inter Milan v Sampdoria Serie A match was cancelled due to an outbreak of the coronavirus in Lombardy and Veneto, in Milan, Italy, February 23, 2020.REUTERS/Daniele Mascolo
تصویر: اینتر میلان بازی با سمپدوریا به تعویق افتاده است با توجه به شیوع کروناویروس

بزرگترین جهش در موارد COVID-19 گزارش شده توسط مقامات در لومباردی که شامل مالی این کشور سرمایه میلان با 90 مورد تایید.

مقامات ابراز سرخوردگی آنها شده اند قادر به پیگیری کردن منبع این ویروس گسترش در شمال ایتالیا.

آن را به ظاهر در این منطقه در هفته گذشته زمانی که یک مرد در اواخر 30s در کدگنو شد بدحال.

“این مقامات بهداشت نبوده است و در عین حال قادر به دقت اشاره کردن بیمار صفر” آنجلو Borrelli های ملی مدنی آژانس حفاظت از خبرنگاران در رم.

در ابتدا آن را به طور گسترده ای فرض است که انسان آلوده شده توسط یک دوست او dined با و که به تازگی از کار خود را بر اساس در شانگهای.

Carabinieri officers stand guard outside the town of Castiglione D'Adda, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak, Italy, February 23, 2020. REUTERS/Guglielmo Mangiapane
تصویر: افسران گارد ایستاده در خارج از شهر Castiglione دددا

زمانی که اچ آزمایش منفی برای ویروس, توجه, تبدیل به چندین چینی افرادی که در شهر زندگی می کنند و کسانی که مکرر همان کافه بازدید توسط مرد زده.

اما لمباردی فرماندار Attilio فنتنا به خبرنگاران گفت: تمام کسانی که مردم چین تا به حال آزمایش منفی بیش از حد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 2,460 مردم کشته شده اند توسط coronavirus شیوع بیشتر در چین است.

شده اند وجود دارد بیش از 78,800 مشکوک و تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>