گردشگران در تنریف هتل ‘تست شده برای کوروناویروس” به عنوان مورد تایید

صدها نفر از گردشگران در یک هتل در تنریف در حال بنا به گزارش ها در حال آزمایش برای coronavirus پس از تایید مورد COVID-19 شناسایی شد.

با توجه به اسپانیا El Pais, روزنامه, مقامات بهداشت در حال انجام آزمایشات در رفت و آمد مکرر از ادج که محبوب است با گردشگران داخلی.

یک انگلیسی مهمان در H10 Costa Adeje کاخ در تنریف که نمی خواهم نام برد و گفت: اسکای نیوز: “همه ما گفته شده است که برای اقامت در اتاق ما.”

یکی دیگر از بریتن که خواست ناشناس بماند گفت: “ما داده نشده است هر گونه اطلاعات دیگر از یک تکه کاغذ در زیر درب.

“ما نمی تواند از طریق به پذیرش است.”

می آید پس از یک توریست در بیمارستان بستری شد در این جزیره است که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

چک نیز در حال انجام در کسانی که ممکن است در تماس با بیمار – سوم مورد تایید شده در کشور اسپانیا است.

بیشتر از Covid-19

بیمار بنا به گزارش یک مرد بود یک تب به مدت شش روز قبل از او را دیدم یک پزشک در یک کلینیک بستری شد و سپس به بیمارستان دانشگاه Nuestra Señora de کندلریا که در آن آزمون انجام شد با توجه به روزنامه های محلی El Dia.

او به همراه یک زن که تحت نظارت پزشکی.

رئیس جمهور از جزایر قناری, فرشته ویکتور تورس را تایید کرد در این مورد در توییتر و گفت: بیمار شده بود “جدا شده” و نتایج آزمون های ارسال شده به مادرید برای تجزیه و تحلیل بیشتر.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>