یک کارمند ‘کل’ پالایشگاه نفت می ایستد در مقابل یک مخزن بزرگ با آرم شرکت در Leuna آلمان.

Waltraud Grubitzsch | تصویر داد via Getty Images

مجموع ارسال شده در سه شنبه سقوط قابل توجهی در سه ماهه اول سود خالص به عنوان قیمت نفت سقوط به پایین تاریخی پس از رها کردن در تقاضا با توجه به کروناویروس بحران است.

فرانسه انرژی عمده گزارش روز شنبه که در سه ماهه اول سود خالص در آمد در $1.8 میلیارد دلار را از $2.8 میلیارد دلار بیش از مدت مشابه در سال گذشته بازتاب سقوط از 35 درصد است.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv به حال انتظار می رود در سه ماهه اول سود خالص به در آمده $1.4 میلیارد دلار است.

هیئت مدیره این شرکت همچنین تایید کرد که آن سه ماهه اول سود سهام خواهد بود 0.66 یورو در هر سهم پایدار در همان آخرین دوره سال است. این پیشنهاد یک گزینه برای دریافت 2019 نهایی سود سهام به صورت نقدی و یا در سهام این شرکت با تخفیف منوط به تصویب در جلسه سهامداران’ on May 29.

“این گروه در مواجهه با شرایط استثنایی” پاتریک پویان مدیر عامل شرکت توتال در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

پویان که می خواهد 25 درصد حقوق ثابت قطع پرداخت باقی مانده از سال تأکید دو چالش عمده از طریق سه ماهه اول: “این Covid-19 بحران بهداشتی است که بر اقتصاد جهانی و ایجاد عمده عدم قطعیت و بحران در بازار نفت با کاهش شدید قیمت نفت از ماه مارس.”

سهام کل را بیش از 38% در سال-به-تاریخ.

این می آید به عنوان یک جهانی بحران بهداشت عمومی در ادامه به آمار بازارهای انرژی سخت و در نتیجه در جهان مماس با نفت اما با چند مکان برای قرار دادن آن است.

این Covid-19 شیوع به معنای کشورهای سراسر جهان باید به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل محدودیت های شدیدی بر زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم. آن منجر به فوق العاده شوک تقاضا در بازارهای انرژی با تحرک در سراسر جهان به ارمغان آورد به وقفه.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $28.35 در هر بشکه در معاملات صبح تا بیش از 4 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت در ایستاده بود $21.72 بیش از 6 درصد بالاتر است. نفت برنت قراردادهای آتی تمدید دستاوردهای برای ششمین جلسه متوالی و آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت بيشتر برای پنجمین روز در میان افزایش انتظارات که تقاضای سوخت را به زودی شروع به بهبود می یابند.

هر دو معیار باقی می ماند در حدود 60 درصد کمتر از زمان آغاز سال است.

هفته گذشته غول نفتی رویال داچ شل کاهش سود خود را به سهامداران برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

هیئت انگلیسی-هلندی انرژی شرکت توضیح داد که این تصمیم گرفته شد و به شرکت با بیشتر انعطاف پذیری مالی با توجه به خطر از یک دوره طولانی مدت اقتصادی قطعیت بهای کالا بالاتر نوسانات و نامشخص تقاضا و چشم انداز.

انگلستان مبتنی بر غول های انرژی فشار خون و همچنین ایالات متحده در رشته های شورون و اکسون موبیل همه خود را حفظ سود سهام به سهامداران از طریق سه ماه اول سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de