حزب محافظه امتناع به Bercow سناتوری ‘قلدری بیش از حد’

حزب محافظه کارفرمایان متهم شده اند توسط مخالفان سیاسی “قلدری” جان Bercow در امتناع او را به مقام سناتوری.

صحبت کردن به آسمان اخبار کارگری معاون رهبری مدعی سحر ساقی انتقاد محافظه کار و کارفرمایان برای شکستن با تاریخی کنوانسیون در عدم معرفی به بحث سابق عوام سخنران برای یک صندلی در مجلس اعیان.

اما در یک دفاع قوی, مسکن, وزیر رابرت Jenrick گفت که او فکر نمی کنم آقای Bercow باید بالا به اتاق بالایی گفتن Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه که وستمینستر بود “بهتر است به جای” بدون او.

John Bercow denies bullying allegations during his tenure as Speaker
Bercow: مدعی است که هیچ”

رئیس سابق این است که در حال حاضر رو به یک سری از اتهامات که او را اذیت کارکنان سابق کارمند از خانه خداوند Lisvane و سابق میله های سیاه و سفید – ارشد رسمی در مجلس اعیان – سپهبد داود Leakey.

آقای Bercow که به شدت انکار می کند ادعا می کندساخته شده است هیچ راز خود را تحریک او بود که به طور خودکار با توجه به یک صندلی در اعیان زمانی که او بازنشسته شد به عنوان سخنرانعنوان شده است سفارشی.

او نامزد حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn پس از دولت کاهش یافته است به انجام این کار در میان ادعاهای وزرای باقی می ماند و اذیت در, نقش او در مبارزه با تروریسم در اروپا بحث.

وزرای اند اما گفت: هیچ کس باید با توجه به مقام سناتوری در حالی که آنها چهره برجسته ادعای قلدری و سوء استفاده است.

بیشتر از محافظه کاران

اما صحبت کردن به خط الراس خانم باتلر گفت: “ما واقعا نیاز به درخواست محافظه کاران چرا از آن است که شما نمی مانند هر کس دیگری که تضمین مجلس داده شده است یک مقام سناتوری? در غیر این صورت من فکر می کنم که یک شکل از قلدری بیش از حد.”

کار frontbencher افزود: “این هنجار است که مجلس همیشه با توجه به مقام سناتوری بنابراین من فکر می کنم اولین سوال برای من این است که چرا او داده شده است یک مقام سناتوری از حزب محافظه کار?

“من می خواهم به می دانم که به همین دلیل او نیست با توجه به مقام سناتوری. من گمان می کنم آن را در واقع انجام و با Brexit به جای هر چیز دیگری.

“نکته دیگر این است که با توجه روند تا به اتفاق می افتد بنابراین اگر شما متهم به کسی قلدری وجود دارد به دلیل روند.

“اگر جان Bercow شده است قلدری متهم پس از آن وجود دارد نیاز به دلیل روند و به او شده است مجرم و یا آن را فقط یک اتهام? و من فکر می کنم اینها چیزهایی است که ما را از طریق رفتن.”

اما رد او انتقاد آقای Jenrick گفت: “من شخصا نمی پیشنهاد جان Bercow یک مقام سناتوری. من فکر می کنم شما دیده می شود برخی بسیار جدی اتهامات از قلدری و آزار و اذیت از ارشد معتبر مردم است.

“این چیزهایی که مهم است که نیاز به بررسی قبل از هر گونه تصمیمی که گرفته شده است و در تجربه خود من مجلس بهتر است محل بدون جان Bercow و طولانی ممکن است که ادامه دارد.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وی افزود: “نخست وزیر را انتخاب افرادی که می تواند نشستن در مجلس اعیان به عنوان محافظه کار همسالان. هیچ تعهد نخست وزیر را به جان Bercow یک عضو مجلس اعیان.

“جان Bercow هرگز معتقد بودند در کنوانسیون خود را زمانی که او سخنران. او به صراحت گفت که او فکر نمی کنم کنوانسیون های مورد نیاز به abided.

“باید وجود داشته باشد یک نوار بالا بر کسی که به پایان می رسد تا در مجلس اعیان به عنوان در واقع در مجلس عوام و اتهامات علیه جان Bercow در حال حاضر نیاز به بررسی دارد.

“بسیاری از رفتار او وجود دارد برای تمام جهان برای دیدن به خاطر آن انجام شد نشستن در صندلی سخنرانی در مجلس عوام.”

در مصاحبه با ریج خانم باتلر نیز مجموعه ای از او در زمین به کار دوم در فرمان توصیف خودش را به عنوان “وحدت نامزد”:

برجسته او تجربه او گفت: “من کردم این خلق و خو به کار با همه و من با همه در مجلس و در حال حاضر ما نیاز به کسی که در حال رفتن به حزب تمام هم و من آن شخص است.”

زیر کار را فاتح در انتخابات او اذعان قایق از کار را انتخاباتی شد “بیش از حد پیچیده” با “فقط بیش از حد از آن”.

او گفت: “من را از آن توبی Carvery مانیفست شد فقط بیش از حد بر روی بشقاب و ما را به زمان ما برای توضیح آن را در تکه های نیش اندازه.”

خانم باتلر نیز نامیده می شود برای تنوع بیشتر در اتاق های خبر پس از او گیج شده بود با یک شخص سیاه و سفید کار MP مارشا د Cordova.

او گفت: “من در سیاست برای چند سال در حال حاضر من برای اولین بار در در سال 2015 و این واقعیت است که مردم هنوز هم من اشتباه با دیگر نمایندگان مجلس است که در واقع یک رسوایی است.

“این در مورد ساخت یک اشتباه آن را در مورد تلاش بنابراین تلاش طوری که شما می توانید تشخیص یک سیاه زن MP از دیگر سیاه زن MP.

“اگر شما رو هیچ کس در اتاق خبر چه کسی می تواند شناسایی ما به صورت جداگانه و سپس پیدا کردن کسی که می تواند و مطمئن شوید که خود را newsroom است متنوع تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>