بالا که رسمی هشدار جهانی ممکن است ‘خطرناکی آمادگی برای آینده همه گیر به عنوان coronavirus شیوع گسترش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حرکات در یک نشست خبری در تکامل از جدید کروناویروس بیماری همه گیر در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 در ژنو است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه هشدار داد که جهان ممکن است “خطرناکی” آمادگی برای آینده همه گیر به آنفولانزا مانند coronavirus پدید آمده است که از چین حدود یک ماه پیش به سرعت در حال گسترش به کشورهای جدید.

در یک هیئت اجرایی در جلسه ای در ژنو, Tedros خواست سازمان بهداشت جهانی 196 کشورهای عضو به “سرمایه گذاری در, آمادگی” نه “وحشت.” او افزود که کمک های مالی برای شیوع آمادگی در اطراف کشور “باقی مانده است به شدت ناکافی” در گذشته است.

“برای بیش از حد طولانی جهان عمل کرده است در یک چرخه از وحشت و غفلت” Tedros گفت: با توجه به متن اظهارات خود. “ما پرتاب پول در شیوع و هنگامی که آن را بیش از ما در مورد آن را فراموش و هیچ چیز برای جلوگیری از یک بعدی است.”

“اگر ما موفق به آماده سازی ما در حال آماده سازی برای شکست,” او اضافه شده است.

Tedros گفت: بیش از 1 میلیارد دلار صرف شده است در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو. در مقایسه وی افزود: فقط 18 میلیون دلار صرف شد آمادگی در کنگو همسایه اوگاندا قبل از ویروس عبور از مرز.

“این باید درس عبرتی برای بقیه جهان است,” او گفت:.

این درخواست از کسی که رسمی بالا می آید به عنوان کشنده coronavirus در حال حاضر به کشته شدن حداقل 362 نفر و بیمار بیش از 17,400 در سراسر جهان از جمله بیماران در ایالات متحده و اروپا است.

بیماری های دستگاه تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان در تماس است و در عین حال به عنوان یک بیماری همه گیر. یک بیماری همه گیر است که “یک بیماری همه گیر رخ می دهد در سراسر جهان و یا بیش از یک منطقه بسیار گسترده ای با عبور از مرزهای بین المللی و معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم” با توجه به که. در حالی که ویروس جدید گسترش یافته است و تقریبا به دو دوجین از کشورها اکثر موارد باقی می ماند در سرزمین اصلی چین است.

با این وجود بسیاری از بهداشت جهانی کارشناسان انتظار دارند این ویروس را تبدیل به یک بیماری همه گیر. پس از ظهور حدود یک ماه پیش در ووهان چین coronavirus آلوده بیشتر مردم از شیوع بیماری سارس در سال 2003 که بیمار تقریبا 8,100 مردم در سراسر جهان بیش از نه ماه است. از روز شنبه وجود دارد نزدیک به 200 مورد در حداقل 23 کشور در خارج از چین تعداد انگشت شماری از آن منتقل شده است از تماس انسان در آن کشور است.

روز پنج شنبه اعلام کرد که این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی پس از کاهش به انجام این کار در دو جلسات قبلی.

Tedros گفت: “ادامه داد: افزایش موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین” شد “ترین عمیقا نگران کننده است.”

“در طول چند هفته گذشته ما شاهد ظهور یک ناشناخته پاتوژن است که به تشدید بی سابقه شیوع” Tedros گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان در ژنو ستاد هفته گذشته است. “ما باید با هم عمل می کنند در حال حاضر به حد گسترش یافته است.”

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام این رمان coronavirus بهداشت عمومی اورژانس و اعلام کرد که برخی از اتباع خارجی تلقی به یک خطر انتقال این بیماری به طور موقت خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده است. برخی از بازگشت شهروندان آمریکایی به طور بالقوه در معرض خطر خواهد بود قرنطینه. مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها در حال تلاش برای جلوگیری از عفونت است که بیمار 11 از شهروندان ایالات متحده و قبل از آن بیش از حد به سرعت گسترش می یابد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>