بالا واکسن دکتر می گوید: نگرانی خود را در مورد تهمت را coronavirus درمان تئوری رهبری به فردی گری از آژانس فدرال

دکتر که حذف شد به عنوان رئیس آژانس فدرال است که کمک به توسعه یک واکسن برای کروناویروس گفت: او سرنگون شد و پس از مقاومت در برابر گسترده تصویب مواد مخدر ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان برای Covid-19.

دکتر ریک روشن همچنین گفت که او معتقد بود حذف شده از پست خود زیرا او اصرار داشت که “میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس Covid-19 pandemic” سرمایه گذاری “به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی.”

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه” روشن در بیانیه ای گفت که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

“عجله کورکورانه به سمت اثبات نشده مواد مخدر می تواند فاجعه آمیز و در نتیجه بی شماری مرگ و میر بیشتر. علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاست” گفت: روشن است که تا زمانی که در اوایل این هفته بود که مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت.

روشن و وکلای او نیز تحقیقات خود را انتقال ناگهانی از پست خود در زمانی که ایالات متحده جهانی است که کانون شیوع کروناویروس.در روز چهارشنبه وجود دارد بیش از 830,700 گزارش Covid-19 نفر در ایالات متحده با بیش از 45,600 مربوط به مرگ و میر به تاریخ.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر روشن ،

سلامت و خدمات انسانی بخش که نظارت بردا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

زمانی که روشن شد از حذف پست خود پیشرو بردا او داده شد کار با مسئولیت کمتر در موسسه ملی سلامت HHS گفته است.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: CNBC در روز چهارشنبه که او از نزدیک با روشن و در حالی که رهبری FDA.

“او بسیار خوب در حال اجرا است که آژانس [بردا] و من فکر می کنم آن را از دست دادن به او را گام به گام از آن کار در حال حاضر گفت:” گوتلیب. “این یک موقعیت است که واقعا criticial به تلاش و گرفتن برخی از این درمان [درمان coronavirus] بیش از خط پایان است.”

“این مایه تاسف است برای دیدن از دست دادن و تداوم در آن واقعا یک زمان بحرانی از بهداشت عمومی نظر در تاریخ است که آژانس.”

روشن در بیانیه خود گفت: “Sidelining من در وسط این همه گیر و قرار دادن سیاست و cronyism جلوتر از علم قرار می دهد زندگی در معرض خطر و مانع از تلاشهای ملی با خیال راحت و به طور موثر این آدرس اضطراری بهداشت عمومی بحران.”

او گفت که او خواهد پرسید HHS’ بازرس کل, داخلی, اخلاق ناظر به “تحقیق در مورد شیوه ای که در این دولت سیاسی کار بردا و من تحت فشار و دیگر وجدان دانشمندان به صندوق شرکت با ارتباطات سیاسی و تلاش است که عدم شایستگی علمی.”

روشن وکلای دبرا کاتز و لیزا بانک ها گفت: در یک بیانیه آماده است که “دولت را به حذف از دکتر روشن از موقعیت خود به عنوان مدیر بردا است تلافی ساده و ساده است.”

“نتایج حاصل از این دولت امتناع از گوش دادن به کارشناسان و به حاشیه کسانی مانند دکتر روشن که نقطه هر گونه خطا در دولت پاسخ ادامه خواهد داد فاجعه بار برای مردم آمریکا گفت:” کاتز و بانک ها که قانون شرکت متخصص در نمایندگی خبرچین.

“ما درخواست خواهد کرد که دفتر مشاور ویژه دنبال اقامت دکتر روشن را فسخ و که دکتر روشن بود مجاز به ماندن در موقعیت خود را در انتظار OSC و IG بررسی این غیر قانونی انتقال اجباری.”

کاتز در سال 2018 به نمایندگی کریستین Blasey فورد یک دانشگاه استنفورد استاد روانشناسی که شهادت داد که او تجاوز جنسی توسط دیوان عدالت برت Kavanaugh زمانی که آنها دانش آموزان دبیرستانی. Kavanaugh تایید شد برای یک صندلی در دادگاه پس از فورد شهادت. Kavanaugh رد اتهامات او را.

در بیانیه روز شنبه, روشن, نوشت:, “پس زمینه حرفه ای من است و من آماده برای یک لحظه مثل این — برای مقابله و شکست ویروس کشنده را تهدید می کند که آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان است.”

“این به نظر من رهبری تلاش های دولت برای سرمایه گذاری در بهترین علم موجود برای مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.”

“این منجر به درگیری با H. H. S. رهبری سیاسی از جمله انتقاد برای من فعال تلاش به سرمایه گذاری اولیه به واکسن و منابع حیاتی برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند. من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی” او نوشت.

روشن همچنین نوشت: “به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که این داروها می تواند در درمان موثر است Covid-19 بيمار.

هیدروکسی کلروکین است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان مالاریا.

یک تجزیه و تحلیل سه شنبه منتشر شد متوجه شد که هیچ سود وجود دارد با استفاده از این دارو برای درمان coronavirus و, در واقع, که وجود دارد, مرگ و میر بیشتر در میان Covid-19 بيمار در آمریکا جانبازان بیمارستان که دریافت هیدروکسی کلروکین در مقایسه با آنان که داده شدند مراقبت استاندارد.

روشن نوشت: “در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر” خارج از جعبه ” برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا برای مردم آمریکا.”

“من اصرار داشت که این داروها ارائه شده تنها برای بیماران بستری با تایید Covid-19 در حالی که تحت نظارت یک پزشک.”

او اضافه کرد که “این مواد مخدر باید جدی و بالقوه خطرات مرتبط با آنها از جمله افزایش مرگ و میر مشاهده شده در برخی از مطالعات اخیر در بيماران مبتلا به Covid-19.”

— گزارش های اضافی توسط مگ erp pmi و کریستینا Wilkie.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>