آمریکا جاسوسی آژانس می گوید coronavirus شد ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی’

در این تصویر گرفته شده در آوریل 29, 2020, یک مهندس را نشان می دهد یک واکسن آزمایشی برای COVID-19 coronavirus که تست شده در آزمایشگاه کنترل کیفیت در Sinovac تراریخته امکانات در پکن.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — بالای سازمان جاسوسی آمریکا گفت: برای اولین بار روز پنج شنبه که ملت هوش جمعی جامعه باور ندارد که coronavirus بود ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی.

“جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: در یک اتفاق نادر در بیانیه ای.

“IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” به آن اضافه شده است.

در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی در تضاد گزارش نشان می دهد که جدید کروناویروس شده است طراحی و توسعه توسط دانشمندان چینی در یک دولت سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه.

ایالات متحده هوش جامعه وظیفه بود با بررسی این که آیا این ویروس که ناشی از جهانی همه گیر پدید آمده به طور تصادفی از یک آزمایشگاه تحقیقاتی فعلی و سابق آمریکا مقامات امنیتی گفته NBC News.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان و هر چند بسیاری از آنها بهبود بیش از 227,971 فوت کرده اند. در ایالات متحده بیش از 1 میلیون نفر گزارش شده تا کنون نزدیک به 61,000 مرگ و میر بیشتر از هر ملت با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل این ماه در این کشور بالاترین رتبه نظامی افسر خبرنگاران در پنتاگون است که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی مصرف شد “یک نگاه” در این که آیا coronavirus سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

“ما نمی دانیم که برای برخی” رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley گفت: در تاریخ 14 آوریل.

هنگامی که درباره هوش , وزیر دفاع علامت Esper گفت: “این چیزی است که ما شده ایم از نزدیک در حال حاضر برای برخی از زمان” و اضافه کرد که نتایج این بررسی ها تا کنون “مجمل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>