Michelin آشپز مارکوس Wareing هشدار داد صنعت مهمان نوازی است که در خطر سقوط مگر اینکه آن را دریافت کمک بیشتر از دولت است.

در یک استارک هشدار Wareing گفت اخبار آسمان وجود خواهد داشت مقدار زیادی از رستوران تعطیلی و یک “مقدار زیادی” از بیکاری اگر بیشتر انجام شده است نه برای حمایت از این بخش است که ارزش £100bn یک سال به بریتانیا است.

بوریس جانسون اعلام کرد در روز یکشنبه که برخی از کسب و کار مهمان نوازی احتمالا باز در ماه جولای در اولین به عنوان او کاسته COVID-19 مستند کمی پس از هفت هفته.

Prime minister Boris Johnson says he 'actively encouraged' those who cannot work from home to go to work
Coronavirus: ساعت اعلام جدید مستند قوانین

Wareing که آشپز حامی در Michelin restaurant مارکوس در لندن گفت: اسکای نیوز: “من فکر کردم آن را یک فرصت مناسب برای ما کمی بیشتر گوشت و استخوان آن را خوب است که کمی بیشتر از او در مورد تصویر بزرگ.

“من فوق العاده عصبی در مورد آینده من هیچ سرنخی که چگونه به مقابله با اجتماعی فاصله در آشپزخانه و یا در مهمان نوازی.

“برای من و همکاران من در صنعت ما نیاز به برخی از دستورالعمل و ما باید آن را به زودی.

“ما نمی توانیم در خانه نشستن فقط امید ما ممکن است برخی از titbits از اطلاعات به ما نشان می دهد که چگونه برای رفتن به جلو.

بیشتر از Covid-19

“ما بسیار نگران هستیم – ما برای اولین بار به پایین و ما در حال رفتن به آخرین برای بازگشایی شده است.

“من نگران هستم برای سلامت خود و کارکنان و مشتریان این واقعا یک چیز ترسناک به فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به محل کار در آشپزخانه است که بسیار باز زمین بازی که در آن کارکنان بسیار تیم آنها در ارتباط با هر یک از دیگر آنها مزه مواد غذایی است.

“شما با قرار دادن مواد غذایی بر روی یک صفحه که می شود انجام شده توسط یک پیشخدمت و که مواد غذایی قرار داده و سپس در مقابل مشتری.

“اجتماعی فاصله کار نمی کند در مهمان نوازی.”

همه کافه ها و رستوران ها و بارها و بارها و باشگاه ها مجبور شدند به نزدیک 20 مارس – سه روز قبل از این مستند با برخی از حمل بار با غذای آماده اما رستوران مانند Wareing را قادر به انجام این کار.

آشپز که یک قاضی در Arn: The حرفه ای ستایش کردند طرح به عنوان “باور نکردنی” و گفت: اگر آن را ادامه می دهد اما بعد از آن کاهش می یابد صنعت “خواهد قبول کند که”.

اما او گفت: رستوران کار بسیار کوچک حاشیه و اگر اجتماعی فاصله به معنای باز با 50 درصد ظرفیت یا کمتر از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای پایان می رسد دیدار.

“شما باید دستمزد خود را, خود را اجاره صورتحساب خود را, کارکنان خود را, ریاضی را اضافه نمی کند” او گفت:.

“صنعت ما در آستانه سقوط است.”

چه جدید مستند قوانین چیست ؟

Wareing نام دولت “را در برخی از رهبران صنعت ما آنها را به دولت ما نیاز به بحث در مورد چگونه ما می تواند به جلو حرکت کند”.

49 ساله افزود: “من صنعت می خواهد به بازگشت به کار ما می توانیم این کار را, اما ما نیاز به دستورالعمل های روشن و آن را باید از بالا.

Wareing گفت: کسب و کار نیاز به درگیر شدن بیشتر و “ما قطعا باید بیشتر از صدراعظم”.

او افزود که در برخی از “فوق العاده” مهمان نوازی رهبران آوردن برخی از “ایده های بزرگ” برای دولت وجود دارد اما “خیلی چیزها” است که باید کمک کرد.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“صنعت مهمان نوازی خواهد بود یکی از صنایع ضربه سخت ترین مگر اینکه دولت نمی تواند چیزی در مورد آن” Wareing هشدار داد.

“این خواهد بود بسیار بسیار تلخ آینده را برای بسیاری از سال است.

“شما در حال رفتن به بسیاری از رستوران ها و مقدار زیادی از بیکاری است. این چیزی نبود که من نگاه به جلو به.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de