بالا HHS رسمی می گوید بسته شدن میله داخل سالن و با پوشیدن ماسک را ‘تعطیل’ شیوع کروناویروس

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ADM برت P. Giroir شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | استخر کرج

بستن میله داخل سالن و گرفتن تقریبا همه به پوشیدن ماسک در این است که “واقعا به خوبی به عنوان خاموش کردن آن” و کمک خواهد کرد که جلوگیری از افزایش شیوع کروناویروس در سراسر کشور بالا سفید خانه سلامت ایران گفت: پنج شنبه.

“ما همه نگران افزایش موارد ما در حال حاضر شاهد در سراسر کشور و همانطور که می دانید بیش از 50 درصد از این موارد رخ داده در چهار ایالت: ایالت آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا” معاون وزیر بهداشت و درمان دریاسالار برت Giroir خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “اما ما شاهد روند مشابه در کشورهای مختلف عمدتا در کمربند خورشید.”

“اما خط پایین این است که ما می دانیم چه کاری انجام دهید برای جلوگیری از شیوع فعلی,” او اضافه شده است. “در حال حاضر ما بسیار خوب مدل است که در مناطق گرم این مناطق قرمز که موارد بالا که درصد بالایی افزایش آن بسیار مهم است واقعا نزدیک میله داخل سالن.”

او گفت که بین 50% و 70% از موارد جدید در حال ترسیم یک بار در برخی از مناطق و “ثانویه گسترش آن است.” او اضافه کرد که همان نگرانی ها اعمال می شود به محیط داخل رستوران نیز هست و آنها باید در عامل 25 درصد ظرفیت است.

“بودن در داخل خانه در محله های نزدیک بیش از دوره های طولانی از زمان است که فقط یک دستور برای گسترش” او گفت:, و اضافه کرد که صندلی در فضای باز برای رستوران ها و کافه ها است “احتمالا واقعا امن است.”

در “داغ مناطق” تقریبا 90 درصد از مردم باید با پوشیدن ماسک “زمانی که آنها در حال تعامل با سایر مردم” را گسترش تحت کنترل او گفت:.

“اگر ما به آن درجه از سازگاری با این اقدامات ساده مدل های ما می گویند که واقعا به خوبی به عنوان بستن آن را,” او اضافه شده است. “این حقایق ساده می تواند واقعا تعطیل شیوع این بیماری به طور کامل و بدون خاموش کردن منطقه محلی خود.”

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>