بالا مشاوره مالی شرکت هشدار می دهد مشتریان در مورد کوروناویروس ‘خوشنودی’ در کنگره

مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus در مرکز لندن.

Anadolu Agency

مشاوره مالی شرکت Signum جهانی مشاوران پس از جلسات با نمایندگان کنگره گفته است که مشتریان انتظار ندارد یک راه حل برای coronavirus مربوط به آشفتگی بازار را از واشنگتن است.

این شرکت که توسط اجرا سابق Evercore معاون رئیس چارلز مایرز گفت: همکاران آن است که قانونگذاران در “پشت منحنی” در درک تاثیر رکود در بازار است که با داشتن در اقتصاد گسترده تر با توجه به مشتری توجه داشته باشید برای اولین بار بررسی توسط CNBC. این شرکت همچنین هشدار داد “complacecncy” در میان قانونگذاران.

“در حالی که برگ برنده دولت است که به خوبی هماهنگ به بازارهای بسیاری در کاپیتول هیل باقی می ماند که این منحنی در قدردانی از شدت اخیر رکود بازار و تاثیر بالقوه آن در ایالات متحده واقعی اقتصاد” توجه داشته باشید گفت.

این گروه گفت: در آن یادداشت با عنوان “واشنگتن نمی خواهد نجات بازار” که در آن احساس “بدبینانه در مورد شانس قانع کننده سیاسی و مالی پاسخ” پس از جلسات قبل در روز سه شنبه.

این شرکت توجه می دهد جزئی نگاه اجمالی به چه قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در حال درک این ویروس و مراحل بعدی خود را در مبارزه با آن است. کنگره تصویب $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه برای مبارزه با ویروس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا و به قانون در روز جمعه.

دولت اما هنوز هم اصرار آنها به اندازه کافی نیست کیت های آزمایش برای کسانی که به این بیمارستان این ادعا به علائم. وجود دارد یک بحث داخل برگ برنده دولت در مورد چگونه برای تزریق یک شکل اقتصادی و به منظور آرام کردن بازار شده اند که فرار را برای هفته. وجود دارد بیش از 600 موارد تایید شده در ایالات متحده است.

اگر چه معلوم نیست که اعضای کنگره ملاقات با Signum نمایندگان یک فرد آشنا با این گردهمایی گفت: آنها صحبت کرد با هفت متفاوت از قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنا از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

Signum عظیم سیاست بازوی حضور جهانی با دفاتر در نیویورک و واشنگتن و لندن است. فراتر از Meyers, تیم خود را به افراد با تجربه گسترده در هر دو مالی و سیاسی بخش از جمله معاون مدیر اجرایی که در خدمت تحت هیلاری کلینتون زمانی که او وزیر امور خارجه. .

شرکت نمایندگان همچنین احساس نگرانی در مورد چگونه قانونگذاران در نظر گرفته شده افزایش شدت COVID-19 شیوع.

“در حالی که توجه به coronavirus برداشت تا در روزهای اخیر در محافل سیاسی وجود دارد باقی می ماند یک درجه بالایی از خوشنودی و یا حداقل به طور گسترده ای واگرا اعتقادات – در مورد این بیماری همه گیر به شدت” توجه داشته باشید توضیح می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>