بالا CDC رسمی می گوید ما باید آماده برای coronavirus ‘به جای’

کارگران مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات ضد عفونی کردن یک دفتر پس از شیوع کروناویروس در کشور در شانگهای چین در فوریه 12 سال 2020 است.

cnsphoto از طریق رادیو فردا

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را در حال آماده سازی برای جدید کروناویروس که به کشته شدن حداقل 1,115 و بیمار بیش از 45 ، 000 در سراسر جهان به “یک جای پا در آمریکا”

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

مقامات بهداشت تایید کرده بود 13 متحده موارد این ویروس در حال حاضر به نام COVID-19 کوتاه برای کرونا ویروس بیماری است.

R. schultze ، گفت: CDC به طور منظم صحبت با تولید کنندگان لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی در دسترس هستند در صورت وقوع اینجا. “در این زمان برخی از همکاران [در کشورهای دیگر] گزارش بالاتر از حد معمول تقاضا برای N95 ماسک و facemasks,” او گفت:.

CDC در حال حاضر نمی توصیه به استفاده از facemasks توسط عموم. R. schultze ، گفت: افرادی که بیمار هستند و یا تحت بررسی باید پوشیدن facemasks که در اطراف افراد دیگر و یا با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“هنگامی که شما به تنهایی در خانه خود را شما نیاز به پوشیدن ماسک,” او گفت:.

CDC گفت: یک اشتباه در یک آزمایشگاه به رهبری ایالات متحده به مقامات بهداشت به انتشار عفونت کروناویروس بیمار از سن دیگو بیمارستان. بیمار شده بود تخلیه از ووهان کانون شیوع در یک دولت-پرواز اجاره در هفته گذشته.

R. schultze ، گفت: آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال اجرای “اضافی کنترل کیفیت” برای اطمینان بیمار دیگر نیست misidentified دوباره.

علاوه بر این CDC نظارت از اواسط ژانویه تاکنون بیش از 30 ، 000 مسافران از آمدن به ایالات متحده از چین است. آنها را شناسایی هر گونه موارد از بازگشت مسافران است. مقامات بهداشتی هستند و درخواست از مسافران برای نظارت بر خود علائم و محدود کردن فعالیت r. schultze ، گفت:.

“هدف ما این است که به عنوان حداقل محدود که ممکن است در حالی که اطمینان از ایمنی و سلامت همه آمریکایی,” او اضافه شده است. “ما به طور مستمر به ارزیابی مجدد توصیه های ما در اطراف قرنطینه و نظارت بر خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>