مشتریان در اپل آی فون جدید 11 سری گوشی های هوشمند در فروشگاه های خرده فروشی اپل در شرق نانجینگ جاده در شانگهای.

الکس Ta | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

بالا اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک یادداشت که روز شنبه شرکت خود TF بین المللی اوراق بهادار است برش آی فون حمل و نقل پیش بینی ها برای سه ماهه اول سال 2020 (اپل مالی Q2) 10% به دلیل coronavirus.

ما آخرین نظرسنجی نشان می دهد که آیفون عرضه شده است که متاثر از coronavirus و بنابراین ما قطع آیفون حمل و نقل پیش بینی 10 درصد به 36-40 mn واحد در 1Q20,” Kuo گفت: در توجه داشته باشید. اپل دیگر افشا چگونه بسیاری از اپل این کشتی هر یک از سه ماهه اما کو برآورد اپل روانه بازار حدود 38 میلیون نفر در طول سه ماهه اول سال گذشته است.

Kuo گفت: معلوم نیست چه محموله تحت تاثیر قرار خواهد شد در حال حرکت به سه ماهه دوم. “آن را دشوار است به پیش بینی محموله در 2Q2020 به دلیل عدم قطعیت از coronavirus بیماری و مصرف کننده اعتماد به نفس” او گفت:.

اپل سود گزارش شده در ژانویه 28, هنگامی که آن را شکست فروش آیفون انتظارات. این گزارش آیفون درآمد $55.96 میلیارد برابر $51.92 میلیارد انتظار تحلیلگران با توجه به Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما تیم کوک مدیر عامل شرکت هشدار داد که coronavirus ممکن است فروش آن در سه ماهه بعدی و مجموعه ای از 4 میلیارد دلار درآمد راهنمایی حدود 63 میلیارد دلار و 67 میلیارد دلار است.

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرد و گفت: وجود داشته است 17,205 موارد coronavirus در کشور و 361 مرگ و میر. بیش از آخر هفته اپل گفت که بسته شدن بیش از 40 فروشگاه در چین و دفاتر شرکت های بزرگ از طریق Feb. 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im