Toomey می گوید او نمی خواهد در مخالفت با جودی شلتون بحث تغذیه نامزدی

سناتور پت Toomey

کامرون کاستاریکا | CNBC

سناتور. پاتریک Toomey گفت: برای حمایت از نامزدی جودی شلتون به فدرال رزرو, از بین بردن یک مانع کلیدی به تایید.

پنسیلوانیا جمهوریخواه روز چهارشنبه گفت او دریافت تضمین که شلتون نه به نفع تنزل ارزش دلار به مبارزه با کاهش ارز در کشورهای دیگر.

در ستیز تایید شنوایی Feb. 13 قبل از بانکی سنای کمیته Toomey کبابی شلتون, چه کسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, نامزد, در دیدگاه های خود را در مورد کاهش ارزش رقابتی. او متعهد به رای دادن به او به عنوان یک تغذیه فرماندار. حال او تصمیم گرفت برای حمایت از شلتون نامزدی توانست درگذشت در کمیته.

“پس از این جلسه من مکاتبه و صحبت بیشتر با دکتر جودی شلتون در مورد دیدگاه های خود را بر سیاست های پولی. او توضیح داد به من که او را در مخالفت با استفاده از سیاست های پولی به منظور تنزل ارزش دلار” Toomey در بیانیه ای گفت.

در نامه ای به Toomey پس از شنیدن شلتون گفت: “او نمی خواهد برای حمایت از ارزش پول ایالات متحده است.” او اضافه کرد که آن را در مستقیم حوزه فدرال رزرو به کاهش ارزش دلار است.

شلتون مواجه انواع دیگر تیز سوال در دادرسی. خیلی از سوال محور قبلی نوشته در استاندارد طلا, آیا فدرال رزرو باید عمل مستقل از نفوذ سیاسی و اینکه آیا سپرده های بانکی باید بیمه شده است.

اگر نامزدی باعث می شود آن را از کمیته او چهره به احتمال زیاد تایید جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>