بیش از حد بسیاری از مردم گرفتن COVID – 19 تست ‘واجد شرایط نیست’ می گوید ثانیه سلامت

دبیر بهداشت پیشنهاد کرده است افرادی که علائم کروناویروس در حال گرفتن آزمایش نیستند، مقصر رسیدن سیستم به حد خود هستند.

مت هنکاک به اسکای نیوز گفت دلیل unable to book a test اینکه بسیاری از مردم گزارش داده اند که قادر به رزرو آزمون نیستند این است که نسبت کسانی که از آنها می خواهند که هیچ نشانه ای ندارد به 25 درصد افزایش یافته است.

او در برنامه کی بورلی گفت: «ما شاهد افزایش تقاضا از جمله افرادی بوده ایم که واجد شرایط آزمایش نیستند، افرادی که علائمی ندارد.»

MANSTON, ENGLAND - AUGUST 04: A traffic sign directs people towards the temporary testing centre on the site at Manston Airport on August 04, 2020 in Manston, England. A group of Britain's leading virus experts have written to the government, expressing their frustration at the mistakes being made in the country's response to the COVID-19 pandemic. In the letter, signed by nearly 70 clinical virologists, they state that “Our skills have been underused and underrepresented (albeit to differing extents within the devolved nations of the UK), resulting in lost opportunities to establish a coordinated robust and durable testing framework for Sars-CoV-2.” (Photo by Leon Neal/Getty Images)

تصویر: کاردولت را متهم کرد که ‘عدم به دست آوردن حتی اصول اولیه حق’

“شما واجد شرایط برای یک آزمایش اگر coronavirus شما علائم ویروس کرونا و یا اگر شما یک دلیل بسیار خاص در غیر این صورت.

“ما شاهد افزایش بوده ایم و حدود 25 درصد از افرادی که به جلو می آیند علائمی ندارد و واجد شرایط نیستند.”

آن را پس از سنبله در COVID – 19 عفونت منجر به هشدار مردم “آرام curb the maximum number allowed to socialise بیش از حد” و قانون در حال تغییر برای جلوگیری از حداکثر تعداد مجاز به معاشرت از 30 به شش در انگلستان از دوشنبه می آید.

اما کسانی که مشتاق به آزمایش شده اند برای چند روز توسط یک پیام خطا در وب سایت دولت ملاقات کرد، به آنها گفتن “سیستم در حال حاضر در دسترس نیست”.

بیشتر از Covid-19

رئیس آزمایش در عملیات تست و ردیابی وایتهال پیش از این آزمایش های پردازش آزمایشگاه ها را سرزنش می کرد و می گفت آنها به یک «نقطه پینچ بحرانی» رسیده اند.

The UK's latest R number has been revealed

تصویر: برخیاز مردم در تلاش برای رزرو یک آزمون گفته شده است ‘سیستم در حالحاضر در دسترس نیست’

آقاي هنکاک اعتراف کرد که ممکنه هفته ها طول بکشه تا مشکل درست بشه

وی همچنين به افزايش شديد موارد پرداخت که روز دوشنبه ۲۴۶۰ نفر افزايش يافت و خبر مرگ ۳۲ نفر ديگر، مجموعا به ۴۱۵۸۶ نفر رسید.

دبیر بهداشت توضیح داد: اگر شما در تعداد موارد افزایش داشته باشد و عمل نکنید آنوقت این به طور غیر قابل ملاحظه ای منجر به افراد بیشتری در بیمارستان می شود و افراد بیشتری بر اثر کروناویروس می میرند.

Samples are taken at a coronavirus testing facility in Temple Green Park and Ride, Leeds, as NHS Test and Trace - seen as key to easing the lockdown restrictions - is rolled out across England.

تصویر: برخیافراد گزارش داده اند که قادر به دریافت آزمایش نیستند

کار وزرا را متهم کرده است که «حتی اصول اولیه را درست نمی کنند» و «همه را به جز خودشان سرزنش می کنند».

ریچل ریوز، وزیر دفتر کابینه سایه به اسکای نیوز گفت: «این دولتی است که قول یک سیستم ضرب و شتم جهانی را داده است. رک و پوست کنده بگویم، در حال حاضر، ما فقط می خواهیم یکی که کار می کند و ما حتی آن را ندارد.”

آیا شما با مشکل در حال آزمایش؟ با اسکای نیوز در ارتباط باشید

:: واتساپ – 07583 000853
:: ایمیل – news@sky.com
:: ‘گزارش شما’ در برنامه های اسکای نیوز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر