خارج از کنترل bushfires تهدید پایتخت استرالیا شهر و سوزش زیادی swathes از زمین در سراسر ایالت نیو ساوت ولز به عنوان ساکنان هشدار داده شده است به آماده شدن برای تخلیه.

کانبرا اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه و در عین حال به عنوان یکی دیگر از موج گرما در سراسر کشور جرقه خطرناک تر blazes در یک منطقه در حال حاضر ویران آتش سوزی.

صدور یک هشدار به ساکنان شهرهای نزدیک از Michelago, کلینتن و Bredbo نیو ساوت ولز روستایی خدمات آتش نشانی گفت: “اگر شما در منطقه, آن را خیلی دیر به ترک.”

CANBERRA, AUSTRALIA - FEBRUARY 01: on February 01, 2020 in Canberra, Australia. ACT Chief Minister Andrew Barr declared a State of Emergency on Friday, as the Orroral Valley bushfire continues to burn out of control. Hot and windy weather conditions forecast for the weekend are expected to increase the bushfire threat to homes in the Canberra region. It is the worst bushfire threat for the area since 2003, when four people died and 470 homes were destroyed or damaged. (Pho
تصویر: ساکنان در نزدیکی کانبرا هشدار داده شده است به آماده شدن برای تخلیه

آتش در حال حاضر تهدید پایتخت را پوشش می دهد 35,800 هکتار (88,500 هکتار) از جنگل ها و زمین های کشاورزی به جنوب آن با توجه به قلمرو اورژانس خدمات آژانس کمیسر Georgeina Whelan.

Blazes شناخته شده به عنوان نقطه آتش سوزی شده اند برانگیخته توسط embers توسط باد انجام شده تا 10 کیلومتر (6 مایل) به دور از عظیم دوزخ و Ms Whelan گفت: برخی از کسانی که در آتش سوزی که در نهایت با ادغام اصلی bushfire.

“آتش ممکن است تهدیدی برای زندگی به طور مستقیم در مسیر” Ms Whelan خبرنگاران هشدار داد: “رانندگی بسیار خطرناک است و به طور بالقوه کشنده است.”

روستایی آتش کمیسر, New South Wales, Shane Fitzsimmons گفت: میریزد و اصطبل در سراسر کشور نابود شده بود اما هیچ خانه گزارش شده بود از دست به آتش سوزی در روز شنبه.

بیشتر از استرالیا

دما پیش بینی شد برای رسیدن به 41 (105.8 F) در شنبه دامن زدن چه روستایی خدمات آتش نشانی به عنوان شرایط رو به وخامت.

Bushfires burn near the town of Bumbalong south of Canberra on February 1, 2020. - Authorities in Canberra on January 31, 2020 declared the first state of emergency in almost two decades as a bushfire bore down on the Australian capital. (Photo by PETER PARKS / AFP) (Photo by PETER PARKS/AFP via Getty Images)
تصویر: Bushfires در حال سوختن در نزدیکی شهر Bumbalong جنوب کانبرا

این اولین بار است که ادامه وضعیت اضطراری در کانبرا خاک از سال 2003 زمانی که bushfires کشته شدن چهار نفر و تخریب تقریبا 500 خانه در یک روز.

حداقل 33 نفر کشته در آتش سوزی در سراسر جنوب استرالیا در ماه سپتامبر بود. بیش از 3000 خانه های تخریب شده و حدود یک میلیارد حیوانات نیز کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im