تن از PPE پرواز در واردات روش پیچیده تر می شود

یک هواپیما پر شده با 68 تن از دستکش یکبار مصرف ماسک ها و پشت بام ها وارد کرده است در فرودگاه هیترو و در حال حاضر در راه خود را به خط مقدم.

پرواز بسته بندی شده با تجهیزات حفاظت شخصی از چین فرود در فرودگاه در غرب لندن در روز شنبه بعد از ظهر.

آن را به حال شده است chartered جهانی حمل و نقل حمل کنون تدارکات پس از سفارش قرار داده شد توسط تولید کنندگان متعدد با تولید کنندگان در آسیا است.

مدیر عامل لوئیس فیلیپس مستقر در فلیخستو گفت: اولین بحث در مورد در آوردن باری بود که تنها یک هفته پیش اما این خواهد بود که اولین پرواز از بسیاری از.

A plane carrying 10 million face masks and other personal protective equipment (PPE) from China landed at Glasgow’s Prestwick Airport. Credit: NHS National Services Scotland
اسکاتلندی NHS طول می کشد تا تحویل PPE از چین

او گفت: “وجود دارد ده ها هزار نفر از قطعات منحصر به فرد در این یکی وجود دارد و ده ها میلیون نفر به بیا پشت آن است.”

بسیاری از کسانی که در مورد وارد خواهد شد توسط شرکت های دیگر مانند خود را.

او افزود: “هنگامی که شما در حال کار بر روی یک پروژه شبیه به این, آن را در مورد کمک به تلاش ملی به خط مقدم که در تلاش است در حال حاضر.”

بیشتر از Covid-19

از فرودگاه کالا به مراکز توزیع و بعد از ظهر یکشنبه آقای فیلیپس انتظار می رود برخی از موارد که در حال حاضر وارد جایی که آنها مورد نیاز بیشتر است.

A health worker wear PPE as he stands in an ambulance after transferring a patient into The Royal London Hospital in east London on April 18, 2020, during the novel coronavirus COVID-19 pandemic
تحویل از 84 تن از PPE به بریتانیا به تعویق افتاد

“بیمه خدمات درمانی است که یک نگرانی اصلی است اما آن را به مراقبت از خانه; آن را به GP جراحی و نیروهای پلیس; هر کسی که نیاز به PPE در انگلستان,” او گفت:.

همه گیر شده و واردات کالا از روی حیله و تزویر بیشتر از حد نرمالاز بین بردن توانایی به حرکت آنها را در اختیار دارد از هواپیماهای مسافربری.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کشتی نیز از این سوال با توجه به لازم بازه زمانی.

آقای فیلیپس افزود: “کالا از آسیا به انگلستان را ترک و وارد در یک روز توسط هوا. با اقیانوس حمل و نقل طول می کشد تا یک ماه به حمل و نقل از بندر به بندر.

“معمولا ما باید مقدار زیادی از گزینه های برای گرفتن هواپیما در, اما به دلیل عدم وجود خطوط هوایی تجاری عامل وجود دارد گزینه های کمتر.”

واردات نیز ساخته شده پس از تبدیل شدن به پیچیده تر به شدت تنظیم شده با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان بخشی از این روند گفت: این شرکت در تماس با دولت “در سطوح مختلف”.

و مقامات چینی در حال انجام چک های اضافی در هر یک از حمل و نقل صدور بازرسی کالا گواهی برای اطمینان از استانداردهای ملاقات کرد.

آقای فیلیپس می گوید: بیشتر پروازهای برنامه ریزی شده حداقل هفته.

او افزود که شرکت “شده است با ضربه زدن بر روی درب به دنبال این کسب و کار” اما در نهایت “همه چیز در مورد قادر بودن به کمک”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>