توکیو ممکن است افزایش coronavirus هشدار به سفر انتخاباتی می آید زیر آتش

مردم با پوشیدن facemasks نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 coronavirus عبور از یک خیابان در توکیو در 4 مه سال 2020 است.

CHARLY TRIBALLEAU | خبرگزاری گتی ایماژ

توکیو است که با توجه به افزایش آن هشدار برای coronavirus عفونت به بالاترین سطوح مقامات روز چهارشنبه گفت: پس از افزایش موارد به تعداد رکورد در پایتخت ژاپن.

ترس از موج دوم گسترش عفونت از سرمایه های محلی و شهرداری ها و مخالفت نمایندگان مجلس نیز خواست دولت مرکزی را به حالت تعلیق عمده کمپین با هدف تقویت گردشگری داخلی.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا اما روز چهارشنبه گفت: دولت در ادامه با اصطلاح “رفتن به” سفر کمک کمپین که شامل ارائه می دهد مانند تخفیف برای خرید مواد غذایی و اما حرکت با احتیاط.

“بدیهی است که ما در نظر افکار بسیاری از مردم ما در حالی که نظارت بر وضعیت پیش رو” نیشیمورا که منجر دولت coronavirus سیاست گفت: مجلس.

این برنامه یکی از بزرگترین قرارداد برون سپاری در یک محرک بودجه در ماه آوریل اعلام کرده است اما در حال حاضر شده است به تعویق افتاد با توجه به انتقاد بیش از هزینه subcontracting دفتر کار به یک پیمانکار خصوصی.

کمپین شروع این ماه نیز زیر آتش آمده در رسانه های اجتماعی با کروناویروس سوخت غیر معمول فوران سیاسی خشم در شبکه های رسانه های اجتماعی در ژاپن است.

در توکیو روزانه coronavirus موارد بیش از 200 در چهار از شش روز کردن تمام زمان بالا 243 موارد جمعه گذشته به عنوان تست در میان کارگران در کلان شهر قرمز-نور منطقه تبدیل شده تا عفونت در میان افراد جوان در 20s و 30s.

توکیو فرماندار Yuriko Koike تایید کرد که توکیو را نگه دارید “نظارت” در دیدار با کارشناسان در چهارشنبه حرکت هفتگی جمع آوری یک روز به بحث در مورد افزایش اخیر در موارد.

“درک من این است که ما در یک نسبتا شدید وضعیت در حال حاضر” او به خبرنگاران گفت: پیش از برنامه ریزی رسانه ها کنفرانس بعد از آن در روز چهارشنبه.

توکیو رسمی دولت به طور جداگانه به رویترز گفت که دولت شهری بود با توجه به افزایش آن هشدار به بالاترین سطح است.

توکیو آخرین خوشه شده و ترسیم شده برای یک تئاتر با حداقل 37 مورد در Shinjuku مشغول سرگرمی های منطقه و خانه را به یکی از آسیا بزرگترین قرمز-نور منطقه است که مرکز اخیر سنبله در عفونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>