توکیو ماراتن لغو ترین دونده ها در تلاش برای آهسته coronavirus

دونده شروع به توکیو ماراتن در مقابل توکیو دولت ساختمان اداری در توکیو در مارس 3, 2019. این شهرستان کاهش میزان شرکت کنندگان برای آینده 2020 ماراتن به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

Kazuhiro Nogi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

توکیو ماراتن بنیاد روز دوشنبه اعلام کرد که سالانه خود مسابقه لغو خواهد شد برای دونده غیر حرفه ای, در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus در منطقه است.

این بنیاد گفت: در بیانیه ای که در وب سایت خود را که اخیر تایید یک مورد از coronavirus — به طور رسمی به نام COVID-19 — در توکیو باعث شد تصمیم به محدود کردن تعداد دونده.

“ما شده اند در حال آماده شدن برای توکیو ماراتن 2020 (یکشنبه, مارس 1) در حالی که اجرای اقدامات ایمنی پیشگیرانه اما در حال حاضر که مورد COVID-19 تایید شده است در توکیو ما نمی توانیم در ادامه به راه اندازی این رویداد در مقیاس ما در اصل پیش بینی” سازمان گفت.

[اقامت تا تاریخ در تمام coronavirus به روز رسانی با ما وبلاگ زندگی می کنند.]

رقابتی و مسابقات, اما هنوز هم رخ می دهد پس از توکیو ماراتن المپیک است که محاکمه مسابقه برای ورزشکاران نخبه است. اما بسیاری از 38,000 دونده که تا به حال ثبت نام برای 1 مارس نژاد را به رسانه های اجتماعی به صدای ناامیدی خود را به عنوان به خوبی به عنوان ناکامی های خود را در حال حاضر-scuttled برنامه سفر.

رایان Lederer شیکاگو گفت که در حالی که “قطعا نا امید” در این تصمیم او را درک سازمان’ نیاز به ایجاد امنیت عمومی در اولویت است.

“هنگامی که من تو را دیدم این شایعات در یکشنبه شب به من امیدوار است که آنها فقط شایعه است و هیچ حقیقت به آن گفت:” Lederer, 34, در یک ایمیل به CNBC. اما “اگر سازمان احساس آنها قادر به ارائه یک فضای امن برای 38,000 دونده به رقابت پس از آن من به طور کامل درک این تصمیم است.”

Lederer می گوید او به طور معمول قطار برای ماه های آینده از یک ماراتن ساختمان هفتگی خود در حال اجرا در فاصله 40 کیلومتری از 15 مایل است. چرا که آمادگی خود را شامل سختگیرانه تر در شیوه زندگی و رژیم غذایی و انضباط Lederer می گوید آن را سخت برای دیدن لغو مسابقه در توکیو به عنوان از دست دادن فرصت است.

“امروز صبح من قطعا نا امید کرد. مقدار زیادی از کار در می رود به آموزش برای ماراتن پس از آن احساس می کند مانند یک بیت از یک زباله,” او گفت:. “تعداد زیادی از اوایل صبح اجرا می شود خوردن حق گرفتن با کیفیت خوب و مقدار زیادی از سفر به فیزیوتراپیست به نگه داشتن بدن در حال حرکت است.”

برخی از دونده ها از جمله انگلیسی, المپیک Aly دیکسون گفت: در توییتر که آنها می شود به چشم پوشی از پول آنها صرف شده در برنامه سفر.

“من یک مقدار زیادی از پول برای رفتن و دویدن, اگر من نژاد لغو شد, من می خواهم هنوز هم سفر به من نمی تونم توان به اتلاف پول و نمی تونم بازپرداخت” دیکسون نوشت: در یک صدای جیر جیر.

دیگران نگران است که coronavirus می تواند مشابه تاثیر در 2020 توکیو بازی های المپیک تابستانی, یکی از جهان بزرگترین ورزشی کرده است. 2020 المپیک در حال برنامه ریزی برای شروع در ماه جولای و این رویداد انتظار می رود به منظور جلب ده ها هزار نفر از مسافران بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>