بازدید کنندگان پوشیدن محافظ ماسک صورت در مارینا بای اسکله در سنگاپور در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مداوم گسترش جدید کروناویروس که در چین نشات گرفته است و نه فقط یک تست از سیستم های بهداشتی در سراسر جهان — آن را نیز مبارزه با اطلاعات غلط سنگاپور گفت: در روز جمعه.

Coronavirus آلوده بیش از 30 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 600 عمدتا در سرزمین اصلی چین است. اما سنگاپور یکی از بالاترین تعداد عفونت های خارج از چین با 30 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه.

“هنگامی که شما یک شیوع این است که نه فقط بهداشت عمومی به چالش بکشد. همچنین ارتباطی و روانی چالش” S Iswaran سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“اگر اقدامات شما انجام می شود موثر و دستیابی به نتایج مورد نظر شما نیاز به یک آرامش آگاهانه و منظم پاسخ از جمعیت است. و اگر شما لازم نیست که پس از آن من فکر می کنم آن را می سازد و این وظیفه ای است که بسیار سخت تر,” او اضافه شده است.

اطلاعات نادرست در مورد ویروس است که در حال توزیع در سراسر جهان از جمله پیشنهادات است که, سیر, روغن کنجد و ویتامین C می تواند کشتن این گونه خاص از coronavirus.

سازمان جهانی بهداشت که اعلام کرده است این بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی هشدار داده است در مقابل اطلاعات غلط و آسیب آن می شود.

سنگاپور یک آسیای جنوب شرقی کشور با جمعیت 5.7 میلیون دلار نیز دیده می شود اطلاعات نادرست در گردش پس از وقوع آغاز شد.

که شامل یک فروم پست ماه گذشته وی از سوی مامورین که یک فرد مرده است از عفونت (سنگاپور نداشته و میر در این بیماری همانطور که از پنج شنبه) و رسانه های اجتماعی پست های این ادعا است که حمل و نقل عمومی و ایستگاه بسته شد برای ضد عفونی با توجه به مورد مشکوک به coronavirus (ایستگاه نیست بسته شد).

به همین دلیل دولت سنگاپور ساخته شده است که ارتباط با مردم بخش مهمی از تلاش خود را در مهار این ویروس گسترش گفت: Iswaran.

در علاوه بر این به کار با فشار و به روز رسانی وزارت بهداشت, سایت دولت نیز توزیع به روز رسانی در مورد کوروناویروس از طریق WhatsApp. در اطراف 360,000 مردم را امضا کرده اند تا برای سرویس WhatsApp وزیر گفت.

“ایده این است که واقعا به عنوان متنوع طیف وسیعی از کانال های ممکن برای دریافت اطلاعات معتبر به طوری که شهروندان و ساکنان دریافت اطلاعات و اعتماد به نفس است که آنها در حال گرفتن آن را از منابع قابل اعتماد” او اضافه شده است.

— CNBC ناتاشا Turak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im