خسته از کار از خانه ؟ ارتقا به یک هتل لوکس سوئیت برای روز

با نرخ اشغال در حال حاضر در 44 درصد در ایالات متحده و اروپا, هتل ها نمی رود به طور کامل بهبود می یابند تا 2023, هتل ها در حال رسیدن به یک محصول جدید از مشتریان — ساکنان محلی که خسته از کار از خانه.

هتل لوکس در حال حاضر اجاره اتاق روز به روز — اغلب در شدت نرخ تخفیف — با قدرت پردازش اضافی از قبیل سالن بدنسازی, سونا و استخر برای دسترسی به ظهر می شکند. و بر خلاف شاپ های محلی و یا دفتر خانه سوئیت شیک و زوم-جلسه آماده با پلاستیک-رایگان, ناهارخوری زیبا تحویل فقط یک تماس تلفن دور.

InterContinental Hotels, شهر نیویورک

هنگامی که آن را بازگشایی در اواخر ماه اوت بین قاره ای نیویورک بارکلی در میدتاون در حال راه اندازی “دفاتر در بارکلی” با سفارشی اتاق در سه سبک سنتی سالن و راحتی است که می تواند اتصال به پنج اتاق های هتل ها.

اینترنت بی سیم محلی, تماس, لوازم اداری و چاپ در مرکز کسب و کار گنجانده شده در اتاق اجاره که در اتاق قهوه سرد دم کردن چای و نوشابه های انرژی زا. مهمان می تواند شکستن روز کاری با سفر به این هتل سالن بدنسازی و سفارش غذا و تنقلات به اتاق.

یک خوابه لوکس سوئیت در بین قاره ای نیویورک بارکلی.

حسن نیت ارائه میدهد از بین قاره ای نیویورک بارکلی

“ما درک می کنیم نیاز به یک تغییر از مناظر در حالی که کار از خانه به همین دلیل است که ما شروع به ارائه اتاق به عنوان دفاتر فضاهای گفت:” صوفیه L. vandaele می, هتل مدیر کل. “ما به تازگی کارآفرینان و شرکت های بزرگ و حرفه ای قادر به بازگشت به خود را در دفاتر و فضاهای کاری مشترک پرس و جو در مورد فضای ما.”

اینترنشنال نیویورک تایمز مربع است که برنامه ریزی برای بازگشایی سپتامبر. 1 همچنین ارائه فضای اداری برای کارگران که نیاز به طولانی تر باقی می ماند و یا تکمیل طبقه buyouts.

رای دادن در بارکلی محل سکونت: از 500 دلار در هر روز و یا $6,250 در هر ماه
رای دادن در میدان تایمز محل سکونت: از 1000 $در هر هفته

رافلز سنگاپور

سنگاپور یاد رافلز سنگاپور تبدیل آن دولت لوکس اتاق و سوئیت به فضاهای کاری ظریف با خدمات ساقی و سوئیت دسترسی از 7 صبح تا 7 p.m در جدید خود را “کار از خانه” بسته است. سوئیت با تعریف دسترسی به اینترنت را انتخاب کنید نوشیدنی ها و پارکینگ.

روزانه اجاره از دولت اتاق سوئیت محدود به یک مهمان در هر مجموعه و در دسترس هستند از طریق نوامبر سال 2020 است.

حسن نیت ارائه میدهد از رافلز سنگاپور

بعد مهمان می تواند دسترسی به هتل بدنسازی و برگزاری جلسات تیم در کتابخانه است که محدود به پنج نفر در یک زمان. آنها همچنین دریافت 15 ٪ تخفیف خرید در هتل و رستوران ها و کافه و بوتیک و اسپا.

اشخاص علاقه مند باید صبر کنید هر چند. ماه گذشته این کشور لغو برخی از محدودیت ها در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus ها و هتل ها در حال حاضر درخواست برای تصویب به اجازه می دهد staycations برای ساکنان محلی است.

رای: S$290 ($208) در هر روز

هتل فیگوئروا در لس آنجلس, کالیفرنیا

مهمانان در “شکل” آن را به عنوان محبت شناخته شده یک هتل تاریخی و شهری واحه در مرکز شهر لس آنجلس می توانید راه اندازی فروشگاه در یک 353-فوت مربع کلاسیک مجموعه به عنوان بخشی از جدید خود را “کار پردازش” برنامه.

سوئیت آمده با اتاق نشیمن اجرایی میز و یخچال و فریزر و iPads و می تواند تقریبا به کاوش قبل از رزرو. چاپ و قهوه و Wi-Fi در حال تعریف است دسترسی به عرشه استخر و اتاق تناسب اندام.

بیشتر “کار پردازش” مهمانان در هتل فیگوئروا زندگی در نزدیکی این هتل و می خواهید برای فرار از حواس او را پرت از کار از خانه.

جاش Telles

کار پردازش عضویت خریداری شده به عنوان هدیه گفت: هتل مدیر عامل کانی وانگ.

“یکی بسیار هوشمندانه شوهر قبل از خریداری یک کارت هدیه در هفته گذشته از آمریکا برای همسر خود را به عنوان یک هدیه به روشن روز خود را,” او گفت:. “ما به دنبال به جلو به استقبال از او و او” به تنهایی-زمان فوق العاده ویژه.”

تیم می تواند پیوستن به هتل محکم کار اشتراک برنامه که همراه با اضافه شدن قدرت پردازش مانند در محل ذخیره سازی و استفاده از هتل گران سالا سالن که ظرفیت بیش از 25 نفر مشغول به کار شش فوت از هم جدا.

رای: 129 دلار در هر روز با گزینه تمدید برای یک شب ماندن برای اضافی $20; 1500 $در هر هفته به 5000 $در هر ماه برای اشتراک برنامه

هتل فولرتون سنگاپور

یک بار staycations مجاز دیگر تاریخی هتل در سنگاپور دعوت مهمانان به فرار از خانه خود را در دفاتر با 12 ساعت اجاره اتاق و انعطاف پذیر check-ins از 7 صبح تا 11 شب

اسکله اتاق در هتل فولرتون سنگاپور.

حسن نیت ارائه میدهد از فولرتون هتل ها و استراحتگاه

اتاق در هتل فولرتون سنگاپور با S$50 ($36) مواد غذایی و آشامیدنی (persian) اعتبار و افتخاری قهوه و چای از Wi-Fi و پارکینگ. در بین جلسات مهمان می تواند دسترسی به سالن ورزش و استخر بی نهایت مشرف به رودخانه سنگاپور.

هتل شیک, خواهر ملک, فولرتون, خلیج, هتل سنگاپور, شبیه “کار از فولرتون” ارتقاء است که اطلاع تا 72 ساعت قبل از ورود و قیمت گذاری در نرخ کمی بالاتر است.

نرخ: از S$210 (150 دلار) در هر روز

چوب بلسان بنفش مسافرخانه از Anasazi در Sante Fe, New Mexico

این چوب بلسان بنفش بوتیک هتل در قلب سانتافه اجاره اتاق مهمان به عنوان فضاهای نیمه طبیعی روزانه هستند. یک روز اقامت همراه با Wi-Fi, Apple TV, پلی com تلفن و سرویس نوشیدنی در طول روز است.

کتابخانه در چوب بلسان بنفش مسافرخانه از Anasazi.

حسن نیت ارائه میدهد از چوب بلسان بنفش مسافرخانه از Anasazi

چوب بلسان بنفش مسافرخانه از Anasazi است همچنین اجاره کردن مناطق دیگر از این هتل به صورت خصوصی فضای کاری; اتاق نشیمن انبار شراب (که یک میز کنفرانس) و کتابخانه در دسترس هستند تا 10 ساعت در روز.

یکی دیگر از چوب بلسان بنفش هتل در کالیفرنیا چوب بلسان بنفش Miramar Beach خارج از سانتا باربارا است تبدیل سوئیت به دفاتر با مانیتور کامپیوتر پرینتر و لوازم اداری. هدف از مسافران که نیاز به کار در حالی که در تعطیلات سوئیت نیز در دسترس هستند ،

نرخ: از 250 $در هر روز

سلطنتی شامپاین Hotel & Spa در اپرنه فرانسه

اگر شما در حال حاضر در حال کار در خانه, چرا به طور موقت نقل مکان دفتر خود را به تپه های فرانسه را جشن, شامپاین منطقه چیست ؟ این سوال سلطنتی شامپاین Hotel & Spa درخواست مهمانان در نظر گرفتن این سال است.

سلطنتی شامپاین Hotel & Spa مشرف به تپه Champillon فرانسه.

Joann Pai

تا پایان سال 2020 مهمانان می توانید کتاب یک بسته است که شامل ناهار خدمت در مجموعه خود را و دسترسی به محیط داخلی و خارجی استخر در یک حمام سونا و اتاق تناسب اندام.

اقامت نیز همراه با عرضه نامحدود چای و قهوه و شیرینی در طول اقامت و کار پس از لیوان شامپاین با پنیر.

این اقامت متفاوت است که در این هتل می خواهید مهمانان به ماندن در شب. در واقع آن مورد نیاز است. اقامت حداقل سه شب مورد نیاز است.

رای: 504 یورو ($569) در هر شب

Sofitel Sukhumvit Bangkok در بانکوک تایلند

مهمان می تواند در حال حاضر کتاب 398 فوت مربع اتاق لوکس در Sofitel Sukhumvit Bangkok برای ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روز کاری و دریافت رایگان Wi-Fi و تعریف ناهار در اتاق خدمت.

جدید “کار از Sofitel” توسعه طراحی شده است برای تعادل کار و بازی.

حسن نیت ارائه میدهد از Sofitel Sukhumvit Bangkok

مهمان می تواند باز کردن در ماساژ مرکز تناسب اندام و استخر و لذت بردن از تخفیف در محل سالن زیبایی.

نرخ: از 3,300 بات تایلند ($106) در هر روز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>