TikTokalypse: آمریکا و هنگ کنگ Infinite کاربران دمدمی مزاجی به عنوان سیاست جهانی را تهدید می کند دسترسی خود را به برنامه

گتی ایماژ

Infinite کاربران در آمریکا و هنگ کنگ در حال عمیقا نگران پس از تحقق است که مسائل سیاسی را ممکن است به خطر افتاده است آینده خود را در برنامه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته فاکس نیوز روز دوشنبه که او “به دنبال” ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی در میان افزایش تنش میان واشنگتن و پکن است.

در عرض چند ساعت از شنوایی است که ایالات متحده می تواند به طور بالقوه بلوک Infinite, کاربران, کوتاه تصویری برنامه ناجور شد بر روی پلت فرم.

“من را قبول نمی کند این” یک کاربر نوشت. “بیایید نه آمریکا” نوشت: در یکی دیگر از.

“خب پس من واقعا نمی خواهد که یک زندگی” دیگری گفت. “Infinite است که به معنای واقعی کلمه زندگی من” کاربر دیگری نوشت.

یک Infinite پست در مورد پتانسیل ممنوعیت دریافت 17,000 دوست دارد و نزدیک به 6000 نظر در عرض یک دقیقه از آن منتشر شده است.

متعلق به پکن مستقر ByteDance, Infinite یکی از چندین چینی متعلق به شرکت های فن آوری در حال جستوجو کرد ایالات متحده

واشنگتن ابراز نگرانی می کند که Infinite بازرسان سیاسی-محتوای حساس و که Infinite کاربر داده ها را می توان با پکن است.

Infinite تلاش شده است تا فاصله خود را از آن چینی ها پدر و مادر شرکت با راه اندازی جداگانه نهادهای خارج از چین است. این شرکت بزرگترین در لس آنجلس در حالی که لندن اصلی آن است hub در اروپا است. در آن منصوب دیزنی جریان رئیس, Kevin مایر به عنوان مدیر اجرایی آن است.

“Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست های عمومی در ایالات متحده” یک Infinite سخنگو گفت CNBC.

“ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ارائه امن و تجربه برنامه برای کاربران ما. ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است مورد نقد شرکت های چینی مانند هواوی برای سال نگرانی که آنها تهدیدی برای امنیت ملی است. ایالات متحده نگران آن است که این شرکت های فن آوری می تواند عبور داده به حزب کمونیست چین است. Huawei بارها رد تمام اتهامات جاسوسی است.

هنگ کنگ عقب نشینی

در ضمن Infinite گفته است: “خروج از بازار هنگ کنگ پس از چین تحمیل امنیتی جدید قانون در شهر است که به پلیس قدرت بیشتر.

“در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ” سخنگوی گفت CNBC در روز سه شنبه. این شرکت خارج خواهد شد هنگ کنگ “در روز” رویترز گزارش داد.

“Nooo آنها در حال رفتن به خارج Infinite از هنگ کنگ. من قصد دارم به دست یک جهت tik tok asdffdsfgc این بی رحمانه است” یک کاربر توییتر نوشت.

Infinite تبدیل به یکی از محبوب ترین نرم افزار پس از راه اندازی در سال 2017. در سطح جهان از آن انباشته شده است بیش از 2 میلیارد دانلود در سراسر فروشگاه اپل و فروشگاه Google Play با توجه به برنامه ردیابی شرکت سنسور برج.

دیگر شرکت های فناوری از جمله گوگل و Facebook و توییتر را به حالت تعلیق در پردازش دولت درخواست دسترسی به اطلاعات کاربر در هنگ کنگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>