Infinite شفافیت گزارش نشان می دهد که از آن حذف شده 49 میلیون ویدئوها و تا به حال 500 درخواست دولت

گتی ایماژ

Infinite حذف بیش از 49 میلیون ویدئوها برای محتوای نقض حقوق بشر در شش ماه با توجه به شرکت در آخرین گزارش شفافیت پنج شنبه منتشر شده.

کمتر از 1 ٪ از تمام فیلم منتشر شده بر روی پلت فرم در حال حذف محتوای نقض Infinite گفت: در آن چیست دوم گزارش شفافیت.

هند که در آن برنامه ممنوع شد, هفته گذشته, حال 16.5 میلیون ویدئوها حذف شده است که تقریبا چهار برابر بیشتر از هر کشور دیگر.

این ایالات متحده است که “به دنبال” ممنوع, برنامه, بود, ترین ویدئوها حذف با 4.6 میلیون نفر است. پاکستان در رتبه سوم (3.7 میلیون) انگلستان شد و در چهارم (2 میلیون دلار) و روسیه در پنجم (1.3 میلیون دلار).

در سطح جهانی و دلیل اصلی حذف شد “فیلم برهنگی و فعالیت های جنسی” با یک چهارم حذف شده <url> حذف شد به این دلیل در ماه دسامبر.

دلایل دیگر شامل الکل و مصرف مواد مخدر و خشونت و آسیب به خود یا خودکشی. کمتر از 1% از فیلم حذف شده تجاوز Infinite را با سیاست در بیان نفرت و تمامیت و صحت و خطرناک افراد و سازمان ها.

از فیلم حذف Infinite گفت: 89.4% گرفته شد قبل از آنها دریافت هر گونه نمایش ها.

Infinite حاضر به افشای چگونه بسیاری از آنها گرفته شده توسط انسان مدیران و چگونه بسیاری از آنها حذف شده توسط این شرکت نرم افزار.

متعلق به چین ByteDance کوتاه تصویری برنامه گفت که آن را تا به حال 500 درخواست از دولت ها و سازمان های اجرای قانون در 26 کشور در نیمه دوم سال 2019. که تا 67 درصد در نیمه اول سال, هنگامی که آن را دریافت 298.

هند بود که Infinite بزرگترین بازار از نظر تعداد کاربر ساخته شده 302 درخواست و Infinite اطلاعات به اشتراک گذاشته در 90 درصد از این موارد است. ایالات متحده آمریکا ساخته شده 100 Infinite اطلاعات به اشتراک گذاشته در 82 درصد از این موارد است. در جای دیگر ژاپن ساخته شده 16, آلمان ساخته شده 15 نروژ ساخته شده و 10 و انگلستان ساخته شده 10.

“هر گونه اطلاعات درخواست ما دریافت خواهید کرد با دقت بررسی حقوقی کفایت برای تعیین, برای مثال اینکه آیا درخواست نهاد مجاز به جمع آوری شواهد در ارتباط با اجرای قانون بررسی و یا بررسی های اضطراری مربوط به قریب الوقوع آسیب” Infinite گفت: در گزارش.

دولت درخواست محتوای خواهد شد در 45 نوبت جداگانه اما Infinite منطبق نیست با همه کسانی که. بخش عمده ای از درخواست ها (30) از هند آمدند.

“اگر ما بر این باورند که یک گزارش نیست از نظر قانونی معتبر و یا نقض نمی کند استانداردهای ما, ما ممکن است اقدام محتوا” Infinite گفت.

در این گزارش آمده است که Infinite دریافت نمی هر گونه اطلاعات کاربر و یا حذف محتوا درخواست از چین یا هنگ کنگ. در واقع چین را دریافت نمی کند در این گزارش ذکر شده در همه. که می تواند به دلیل ByteDance عمل یک کلون از Infinite در چین به نام Douyin بنابراین هر گونه درخواست دولت هستند به احتمال زیاد زمینه وجود دارد به جای.

Infinite نیست برای دانلود در دسترس در چین و یک سخنگوی این شرکت نبود فورا در دسترس است برای روشن شدن این که آیا درخواست به Douyin خواهد بود در یک گزارش جداگانه.

Infinite راه اندازی کرده است “اعتماد و ایمنی هاب” در دوبلین سنگاپور و مانتین ویو کالیفرنیا به عنوان بخشی از تلاش برای ارائه یک محلی بیشتر رویکرد به محتوای اعتدال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>