Infinite می گوید که دیگر نمی خواهد کار در هنگ کنگ به دلیل امنیت ملی قانون

Infinite گفته است که دیگر نمی خواهد کار در هنگ کنگ پس از چین جدید امنیت ملی قانون خواستار آن دست بیش از داده های کاربر.

غول فن آوری از جمله Google, Twitter و Facebook نیز گفت: آنها را انکار درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون در حالی که آنها بررسی پیامدهای قانون جدید.

می آید پس از هنگ کنگ دولت اعلام کرد که چگونه برخی از جنبه های امنیتی قانون اجرا خواهد شد در اواخر روز دوشنبه.

پلیس دیگر نمی خواهد باید به دنبال دستور دادگاه قبل از نیاز به اینترنت کاربران و یا ارائه دهندگان خدمات به حذف پست ها و یا کمک های تحقیقات.

هر پیام است که “به احتمال زیاد به تشکیل یک جرم به خطر انداختن امنیت ملی و یا به احتمال زیاد به علت وقوع یک جرم به خطر انداختن امنیت ملی” می تواند حذف شود.

The UK has expressed 'deep concern' over the new law
تصویر: چین جدید امنیت ملی قانون موجب محکومیت بین المللی

هفته گذشته پکن تحمیل فراگیر جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که بسیاری – از جمله بریتانیا و ایالات متحده دولت – باور تهدید این شهر سنتی آزادی.

چینی و هنگ کنگ دولت اصرار دارند کسانی که به آزادی احترام گذاشته خواهد شد و که این قانون لازم است برای بازگرداندن ثبات است.

بیشتر از چین

بر خلاف در سرزمین اصلی چین – که در آن دسترسی به بسیاری از سایت های مسدود شده – هنگ کنگ اینترنت است تا این نقطه شده است بدون محدودیت.

بسیاری از مردم در هنگ کنگ شده اند و خود را شستشو تاریخچه اینترنت از آنجا که قانون تصویب شد.

یک Infinite سخنگوی به رویترز گفت: “در حوادث اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ است.”

اما Infinite شرکت مادر ByteDance گفت, چینی, حالت خروجی رسانه های جهانی بار که Douyin – نسخه چینی از نرم افزار – ادامه خواهد داد تا در دسترس در هنگ کنگ است.

Facebook که صاحب واتساپکه مکث پاسخ به درخواست دولت برای داده های کاربر “در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی از کارشناسان حقوق بشر”.

توییتر گفت: “مانند بسیاری از منافع عمومی سازمانهای جامعه مدنی و رهبران و نهادهای صنعت و همسالان ما قبر نگرانی در مورد هر دو روند توسعه و قصد کامل این قانون است.”

xx
تصویر: معترضان طرفدار دموکراسی استفاده از سفید نشانه ها در هنگ کنگ برای جلوگیری از بازداشت و تحت قانون جدید

تجزیه و تحلیل: چین “فایروال بزرگ” می تواند گسترش به دلار هنگ کنگ
توسط تام Cheshire, آسیا, خبرنگار

نگاهی به 15 دقیقه با قطار از چین به هنگ کنگ و اولین چیزی که شما متوجه است که اینترنت بر روی گوشی شما می آید و به زندگی: توییتر, واتساپ و گوگل هستند همه به طور ناگهانی آزادانه در دسترس بر خلاف در سرزمین اصلی.

که ممکن است طولانی اگر tech غول حاضر به همکاری با تیم جدید امنیت ملی قانون و فایروال بزرگ است که شاید تمدید جنوبی در سراسر آب است.

فن آوری مهم بود که این سازمان از سال گذشته تظاهرات و دولت نیست و به احتمال زیاد بیش از حد غم انگیز برای دیدن کسانی که سیستم عامل بروید.

اما در هنگ کنگ است هنوز وجود دارد. و هر گونه ممنوعیت غربی تکنولوژی سیستم عامل است که در دراز مدت به رد مطابق با درخواست را باید اندازه گیری برابر بدون شک تاثیر آن را در دلار هنگ کنگ محیط کسب و کار.

Infinite خروج از هنگ کنگ است که در نوع خود جالب. ویدیو های به اشتراک گذاری نرم افزار است که بیشتر از دیگر شرکت های فن آوری – شاید در تلاش برای نشان دادن آن است که مستقل از دولت چین.

این پلت فرم است گفت: آن را هرگز دست داده های کاربر را به مقامات چینی اما سوء ظن باقی مانده اند – Infinite توسعه داده شد ByteDance که مقر آن در پکن است.

xx
تصویر: ناهار اعتراض چین قانون جدید در یک مرکز خرید هنگ کنگ

هفته گذشته دولت هند گفت ممنوعیت Infinite همراه با بیش از 50 دیگر برنامه های چینی در میان تنش بین دو کشور.

بیشتر به طور گسترده ای اعلام امنیت ملی قانون اجرای تاکید برخی از مسائل در حدود قانون. این اقدامات تنها مربوط به یک مقاله – 43 – مرکز اجرای قانون قدرت.

اما به تازگی منتشر شده قوانین اجازه می دهد آنها را به خواص جستجو بدون حکم توقف مظنون دارایی های رهگیری ارتباطات توقیف گذرنامه و نیاز به شرکت های اینترنتی به تسلیم شدن اطلاعات.

که تنها یک مقاله از 66. بسیاری از نام قوانین جارو زمانی که آنها اضافه شد – در حال حاضر جزئیات در حال پر کردن در عجله بسر می رسانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>