Infinite صاحب ByteDance نظر مثال چین کسب و کار در هنگ کنگ و شانگهای منابع می گویند

ByteDance کارکنان راه رفتن در گذشته ByteDance ساختمان ستاد در پکن در جولای 8, 2020.

گرگ بیکر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چینی غول تکنولوژی ByteDance است و با توجه به مثال آن کسب و کار داخلی در هنگ کنگ و شانگهای مردم آشنا با این موضوع به رویترز گفت در برابر یک پس زمینه از افزایش چین و آمریکا تنش ها بیش از آن ضربه غیر چین تصویری برنامه Infinite.

دو سالن این شرکت ترجیح می, هنگ کنگ با توجه به دو تا از مردم است. یکی از این دو نیز گفت: ByteDance است به طور همزمان بررسی گزینه به لیست کوچکتر خود, غیر-چین کسب و کار — که شامل Infinite که در دسترس نیست در چین و در اروپا و یا ایالات متحده است.

هشت-سال-قدیمی پکن مبتنی بر فناوری و رسانه شرکت کرده بود در اصل می خواستم به لیست به عنوان یک ترکیب نهاد از جمله Infinite و عملیات دیگر در نیویورک و هنگ کنگ در فیلمهای معامله است. Infinite اجازه می دهد تا کاربران گوشی های هوشمند به فیلم ها کوتاه فیلم ها با جلوه های ویژه در عرض چند ثانیه.

اما ByteDance شده است در گفتگو با بورس اپراتور بورس هنگ کنگ و پاکسازی (HKEX) بیش از چین لیست های کسب و کار یکی از مردم گفت. این شرکت همچنین بحث در مورد آن با اوراق بهادار تنظیم کننده با توجه به ساير مردم است.

رویترز پیش از این گزارش چین حساب برای بخش عمده ای از ByteDance درآمد که یک منبع گفت که در حدود 16 میلیارد دلار در سال 2019.

یک لیست مستقل می تواند ارزش چین کسب و کار در بیش از 100 میلیارد دلار در هنگ کنگ و یا در شانگهای نزدک به سبک ستاره بازار با توجه به دو منبع.

نقد و بررسی از برنامه های جداگانه برای چین کسب و کار می آید در میان نگرانی ها در ایالات متحده تنظیم مقررات بررسی و قطعیت تصمیم 2013 حسابرسی معامله بین پکن و واشنگتن است که پی ریزی شرکت های چینی مثال در ایالات متحده دست نخورده باقی خواهد ماند.

مردم در مصاحبه با رویترز گفت: این ایده از تقسیم کل کسب و کار به دو لیست و محل بحث های اولیه هستند و موضوع را تغییر دهید. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات خصوصی.

برنامه همچنین ممکن است پیچیده توسط برخی از سنگین وزن ByteDance سرمایه گذاران به دنبال بیش از Infinite در یک ارزیابی از 50 میلیارد دلار. Infinite چهره فشار از آمریکا تنظیم کننده که صحبت در مورد ممنوع کردن نرم افزار و یا نیاز به ByteDance به فروش آن بیش از سوء ظن پکن می تواند نیروی صاحب آن به نوبه خود بیش از داده ها در ایالات متحده کاربران است.

ByteDance کاهش یافته است به نظر. HKEX گفت: آن ندارد اظهار نظر در مورد شرکت های فردی است. چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

ByteDance به ارزش تا $140 میلیارد

بحث در مورد دو listings آغاز شد قبل از سرمایه گذار برنامه به صورت جداگانه Infinite خریداری ظهور, با توجه به یک منبع اما پس از کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) شروع به نگاه به در Infinite دست زدن به بیش از داده های کاربر در سال گذشته است.

برنامه ریزی برای دو لیست نیز ممکن است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چگونه Infinite آینده گشوده خواهد شد که فرد گفت.

ByteDance ارزش بود در آنجا که $140 میلیارد دلار در اوایل سال جاری هنگامی که یکی از آن سهامداران Cheetah Mobile (CMCM.N) به فروش می رسد یک خطر کوچک در مقابله رویترز گزارش کرده است.

آن را به تولید حدود 2.9 میلیارد دلار سود برای سال 2019 به گفته یکی از افراد آشنا با این موضوع. این شرکت مجموعه ای است از یک سال 2020 درآمد هدف حدود 200 میلیارد یوان ($28.62 میلیارد دلار). Infinite بیش از مدت مشابه است که انتظار می رود آمار درآمد حاصل از $1 میلیارد.

بخش عمده ای از درآمد حاصل از تبلیغات در برنامه های تحت آن چینی عملیات از جمله Douyin — نسخه چینی از Infinite — و خبرخوان نرم افزار Jinri Toutiao و همچنین به عنوان جریان برنامه Xigua و Pipixia یک برنامه برای جوک و طنز آمیز فیلم ها.

برخی از شرکت های دیگر در خارج از کشور برنامه شامل کار, همکاری, ابزار شوخی و پخش موسیقی برنامه Resso.

در ماه مارس ByteDance بنیانگذار ژانگ Yiming اعلام کرد یک مطلب مستقل پرسنل ساختار برای چین کسب و کار, با انتصاب اختصاصی رئیس و رئیس اجرایی برای چین کسب و کار در حالی که حفظ نقش جهانی اجرایی خود است.

چین لیست های کسب و کار ایده می آید به عنوان گونه های دیپلماتیک افزایش یافته است میان پکن و سرمایه در کشورهای در جاهای دیگر از جمله ایالات متحده و هند و انگلیس.

ایالات متحده-لیست شرکت های چینی نیز در صورت محکم مالی بررسی دقیق و سختگیرانه تر ممیزی الزامات از ایالات متحده تنظیم کننده, باعث, تعدادی از شرکت های چینی از جمله غول موتور جستجو بایدو (BIDU.O) و سفر آنلاین شرکت Trip.com گروه (TCOM.O) را در نظر بگیرید ترک نیویورک فهرست و حرکت به جای یک ارز نزدیک به خانه.

شانگهای tech-سنگین ستاره بازار دیده می شود به عنوان بخشی از پکن کمپین به خودکفایی در فن آوری هسته ای تبدیل به دومین بازار جهانی برای عرضه اولیه اوراق بهادار تا کنون این سال, پس از نزدک با $10.3 میلیارد مطرح شده از طریق ارائه شده است. هنگ کنگ بورس رتبه سوم را با $8.9 میلیارد دلار مطرح شده با توجه به Refinitiv داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *