Infinite لندن است و بر اساس یک WeWork ساختمان در Holborn به نام حمل و نقل هوایی ،

WeWork

Infinite از wildly محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است که رفتن به برنامه برای افراد جوان است بی سر و صدا ساخته شده لندن اصلی آن مرکز در اروپا و با توجه به تجزیه و تحلیل لینک, شرکت, صفحه فرصت های شغلی و منابع با آگاهی از این موضوع است.

برای هر کسی که در یک حباب زندگی Infinite توسط یک برنامه که در آن مردم می توانند به اشتراک گذاری کلیپ های کوتاه تا 15 ثانیه. آن را پر از مردم انجام لب همگام سازی, رقص, کلاهبرداری های مختلف و چیزهای دیگر است که باید از این پتانسیل برای رفتن ویروسی.

متعلق به چینی غول تکنولوژی ByteDance, Infinite دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار با توجه به برنامه نظارت بر شرکت های حسگر برج. این شرکت بزرگترین در لس آنجلس اما لندن بی سر و صدا به عنوان یک دوم نزدیک.

اروپا پر از شهرستانها که به دست آورده شهرت به عنوان فن آوری های جهانی هاب اما لندن تنها شهر در این قاره که در آن Infinite در حال حاضر استخدام مهندسین برای ساخت ویژگی های جدید برای آن برنامه است. آن را آرام با سر اشاره به کالیبر شهر استعداد های با تکنولوژی.

“آنها در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام” گفت: لندن tech کارگر بود که با نزدیک شدن توسط Infinite همکاران و مایل به ناشناس باقی می ماند با توجه به ماهیت حساس این بحث.

حقوق در ارائه Infinite در حال حاضر وسوسه انگیز کارکنان دور از شرکت هایی مانند گوگل و Facebook با توجه به تجزیه و تحلیل در ارتباط با.

CNBC تماس Infinite اما این شرکت کاهش یافته است به نظر.

چینی ریشه

The Infinite نرم افزار است که نسخه بین المللی از ByteDance محلی برنامه Douyin. در سال 2017 ByteDance خریداری یک رقیب ایالات متحده برنامه ای به نام موسیقی.ly برای حدود 1 میلیارد دلار و در نهایت ادغام آن با Infinite.

برای حمایت از برنامه پررونق محبوبیت آن شده است توربوشارژ توسط coronavirus مستندات, Infinite راه اندازی دفاتر اندازه های مختلف در 41 کشور با توجه به وب سایت خود را. در اروپا Infinite همچنین دارای دفاتر در پاریس و برلین و دوبلین.

Infinite فاش نمی کند چگونه بسیاری از مردم آن را در استخدام اما LinkedIn نشان می دهد آن است 2,948 کارمند در سراسر جهان. این است که به احتمال زیاد کمی بالاتر از تعداد واقعی. آن است که در حال حاضر در حال استخدام برای یکی دیگر از 824 شغل در سراسر جهان, با توجه به رسمی خود را در فرصت های شغلی سایت. از کسانی که نقش 117 در لندن است که بیشتر از هر شهر دیگر.

Infinite استخدام سایت نشان می دهد که این شرکت در حال حاضر در حال جستجو برای یک سرب, ماشین-یادگیری مهندس برای نظارت بر اعتماد و ایمنی و همچنین به عنوان یک سیستم عامل iOS مهندس نرم افزار مهندس سرب راه حل مهندسی و یک راه حل مهندس. Infinite نیز استخدام یک مدیر محصول در لندن برای نظارت بر اروپا است.

رقابتی حقوق

Infinite حاضر به پرداخت سرب, ماشین-یادگیری مهندس سالانه حقوق اساسی £200,000 ($246,000) با توجه به تکنولوژی کارگر که ادعا می کند آنها با نزدیک شدن به این نقش. این منبع که خواسته ناشناس باقی می ماند با توجه به ماهیت حساس این بحث گفت: به آنها گفته شد سرب, ماشین-یادگیری, مهندس, مدیریت یک تیم از حدود 10 کارکنان.

از دیگر نقش های آگهی شده 110 در مانتین ویو (که در آن گوگل است که مقر آن) و 91 در لس آنجلس 61 در نیویورک هستند و 60 در سنگاپور است.

دفاتر در سنگاپور دوبلین و کوه شناخته شده به عنوان آنچه Infinite تماس اعتماد و ایمنی هاب و این جایی است که ارتش از مدیران نقد و بررسی فیلم ها ارسال شده در Infinite پلت فرم. آنها همچنین خانه سیاست افرادی که در تعامل با دولت و سایر کارگران که در برخورد با اجرای قانون درخواست.

لندن یک شهر جهانی با کلاس جهانی دانشگاه های نزدیک مانند امپریال کالج لندن و دانشگاه کالج لندن آکسفورد و کمبریج. ایالات متحده tech غول مانند Google, Facebook, آمازون و توییتر در حال حاضر مجموعه ای بزرگ glitzy دفاتر با هزاران نفر از مردم در شهر است. داخل کارگران نگه داشته خوشحال با محیط های اغذیه فروشی ورزشگاه و درس های یوگا.

الکس زو مدیر عامل شرکت Infinite

جان فیلیپس | گتی ایماژ

Infinite استخدام کرده است تعدادی از کارکنان این شرکت با توجه به ارتباط با تجزیه و تحلیل. در ماه دسامبر گوگل جانباز تئو برترام سمت چپ غول جستجو و پیوست Infinite به عنوان مدیر روابط دولت و سیاست های عمومی برای اروپا است.

در جای دیگر راس بارون چپ خود استخدام نقش سرب در Facebook در ماه مارس گذشته برای تبدیل شدن به Infinite سر از استخدام برای غرب اروپا است.

وجود دارد چند نمونه دیگر از مردم ترک دره سیلیکون شرکت به عضویت Infinite در لندن است.

Infinite تصمیم به لندن اصلی آن توپی در اروپا رای اعتماد در انگلستان سرمایه و نشانه آن است که بزرگ بین المللی و شرکت های فن آوری نشده است قرار داده و با Brexit.

اهل شاو بنیانگذار تکنولوژی لندن طرفداران CNBC گفت که لندن “منحصر به فرد قرار داده شده به خدمت به سرعت در حال پوسته پوسته شدن شرکت هایی مانند Infinite.”

“شهر خانه به برخی از بهترین در جهان دیجیتال استعداد های بی نظیر علمی و پژوهشی و موسسات دولتی که دارای مجموعه ای از دستور کار خود به طور کامل حمایت از نوآوری و رشد در انگلستان فن آوری اکوسیستم,” او گفت:.

تهدید امنیتی

به عنوان Infinite افزایش یافت و به شهرت آن تا به حال به دست بگریبان شدن با تعدادی از مسائل.

در ماه نوامبر گذشته دولت ایالات متحده راه اندازی امنیت ملی بررسی ByteDance را کسب موسیقی.ly. دولت آمریکا گفت نگران است که این شرکت چینی ممکن است سانسور سیاسی محتوای حساس و نگران در مورد چگونه اطلاعات کاربر ذخیره شده است.

در ماه دسامبر وال استریت ژورنال گزارش داد که Infinite بود با توجه به راه اندازی یک جدید ستاد جهانی در لندن سنگاپور یا دوبلین. این شرکت هنوز به تایید هیچ برنامه ای در اطراف این.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de